שיפור bdi

שיפור bdi

אם נתקלתם בסירוב להלוואה או למשכנתא כנראה שיש לכם דירוג אשראי שלילי והתוצאות של דו"ח BDI שלכן אינן טובות. בכדי להגדיל את הסיכוי לקבל הלוואה ובתנאים טובים עליכם להוכיח לגופים הפיננסיים המאשרים את ההלוואות שאתם אכן יכולים לעמוד בתנאי ההחזר ולכן עליכם לשפר את דירוג האשראי שלכם, כלומר לבצע שיפור BDI. מזה בדיוק אומר וכיצד מבצעים זאת? במאמר הקרוב נעשה סדר בנושא וניתן מספר טיפים לייעול ההליך.

למה בכלל יש צורך לשפר BDI?

הנתונים בדו"ח BDI הם אלה שיקבעו אם כדאי לאשר לכם הלוואה או כדאי לסרב לכם לבקשה. במידה ויחליטו לאשר לכם הלוואה כאשר ה BDI שלכם שלילי או נמוך- סביר להניח שהריביות תהיינה גבוהות למדי והתנאים יהיו נוקשים בהתאם. חשוב שתדעו שאתם בהחלט יכולים לבצע שיפור BDI ויפה שעה אחת קודם. כמובן שדירוג אשראי טוב יוביל בסופו של דבר להלוואות הרבה יותר אטרקטיביות מכל הגופים המלווים. המידע הזה פתוח לגופים אשר אתם מתעניינים לקחת דרכם הלוואה לכל מטרה, כמובן שהמידע יהיה פתוח רק לאחר אישור שלכם בלבד.

שיפור bdi

BDI שלילי הוא לא לתמיד:

אם קיבלתם דירוג אשראי נמוך או BDI שלילי אל תדאגו. זה אמנם לא נעים לקבל סירוב מהבנקים אבל מדובר במצב שאפשר לשפר ולתקן עם התמדה והתנהלות פיננסית נכונה. נתוני האשראי שלכם נשמרים במאגר לתקופה מסוימת ולאחר מכן נמחקים כך שבחלק מהמקרים משתלם לחכות עוד קצת ורק אז להגיש את הבקשה להלוואה.

BDI שלילי הוא לא גזירה משמיים והוא לא לנצח כך שכל מה שעליכם לעשות זה לשפר BDI בעזרת חברה מקצועית שזו המומחיות שלה ועל ידי התמדה בהתנהלות פיננסית נכונה ואז תוכלו לפנות לבנק ולקבל אישור להלוואה או משכנתא ובתנאים טובים.

כיצד ניתן לשפר BDI בצורה הטובה ביותר:

אתם הגורם העיקרי שמשפיע על המצב הפיננסי שלכם ואתם אלה שקובעים את ההתנהלות הפיננסית העתידית שלכם. כך שגם אם ייעצו לכם וידריכו אתכם כיצד להתנהל נכון- אם לא תעשו זאת, לא תצליחו לשמור על BDI חיובי לאורך זמן. אם אתם רוצים לבצע שיפור BDI חשוב שתבצעו את הפעולות הבאות, רצוי בליווי של איש מקצוע או חברה מקצועית בתחום:

  1. להגיש בקשה לבדיקת BDI בכדי לקבל את דירוג האשראי שלכם ודו"ח ריכוז נתונים של כל הפעולות הפיננסיות שלכם וכל נתוני האשראי שלכם.

  2. לבצע ניתוח ובדיקה של הדו"ח לוודא שכל הנתונים בו נכונים ותקינים ואין טעויות שמורידות את דירוג האשראי שלכם.

  3. לעבור על חשבון העובר ושב שלכם ולבדוק אילו התחייבויות יש לכם, הוראות קבע, הלוואות פתוחות וכדומה. במידה ויש התחייבויות פתוחות יש לסגור אותם ולוודא שכל התשלומים משולמים בזמן ללא איחורים ופיגורים. 

  4. מבחן ההוצאות מול מבחן ההכנסות- לעבור על ההוצאות שלכם אל מול ההכנסות ובמידה והן גבוהות יותר- לבדוק איפה אפשר לצמצם, מה אפשר להוריד וכיצד ניתן להקטין את השימוש במסגרת האשראי שלכם שכן מיקסום המסגרת מוריד את דירוג האשראי.

  5. פנייה לחברה מקצועית בתחום שתוכל לעבור אתכם על כל הנתונים, לנתח אותם, להסביר לכם את המצב ולסייע לכם ללמוד כיצד להתנהל פיננסית בצורה נכונה.

שיפור bdi

מספר טיפים למציאת חברה מקצועית לשיפור BDI

כמו בכל תחום פיננסי שאתם רוצים להתמודד איתו באמצעות חברה מקצועית אשר תעזור לכם ותלווה אותכם, אתם צריכים לעשות בדיקה מקיפה על מנת להימנע ממקרים מורכבים ופחות נעימים היכולים גם להגיע לבעיות כלכליות גדולות אשר יהיו איתכם לאורך זמן. אחת כמה וכמה אתם צריכים לעשות את הבדיקה המקיפה הזאת כאשר אתם מחפשים חברה המתעסקת בשיפור BDI. במיוחד לכך הכנו לכם מספא טיפים קטנים ויעילים אשר יעזרו לכם להגיע לחברה המקצועית ביותר:

  1. רשם החברות: הדבר הראשון שעליכם לעשות זה לוודא שהחברה היא אכן אמיתית. כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר רשם החברות, לרשום את שם החברה, ולראות האם היא קיימת ולקבל כמובן עוד מספר פרטים עליה.
  2. אתר האינטרנט שלה: אתם מאוד תופתעו לגלות כמה פרטים אתם יכולים לגלות על חברה דרך אתר האינטרנט שלה. אנחנו נמליץ לכם לראות את התכנים שהם מעלים והאם הם באמת מנגישים את המידע ללקוחות שלה. לרוב, ככל שחברה משקיעה יותר בתכנים שלה, זה אומר דבר אחד או שניםם לגביי המקצועיות שלה.
  3. לקוחות ממליצים: הדרך הטובה ביותר לדעת האם בעל עסק הוא איכותי, היא באמצעות הלקוחות הממליצים שלו. לפני שאתם סוגרים עסקה עם החברה, בקשו ממנה לדבר עם לא פחות מ-3 לקוחות שונים על מנת לקבל תמונה יותר אמיתית לגביי החברה.

 

מקווים שזה יעזור לכם להגיע לחברה מקצועית המתעסקת בשיפור BDI.

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים