סטטיסטיקה מדהימה! "79% מהישראלים שבודקים אפשרות לתיקון דירוג האשראי, מגלים שהם יכולים לעשות זאת בהליך מהיר ופשוט"

נכתב בתאריך 1.1.22 ע"י איתן ארנון

רבים מן הישראלים חוו בשנתיים האחרונות טלטלה כלכלית קשה במיוחד שפגעה ישירות בדירוג האשראי שלהם. דירוג האשראי השפיע ישירות על היכולת שלהם לקבל הלוואות בריביות אטרקטיביות. מה שהם לא ידעו שזה אפשרי למחוק, לשפר ולתקן את את ה-BDI במהירות.

'מתוך Ynet'

משרד האוצר הבין את המשבר הכלכלי שנגרם לאזרחים עקב הרפורמות השונות על דירוג האשראי והוא הקל משמעותית את הקריטריונים לתיקון ומחיקה של ההיסטוריה הכלכלית.

בפועל זה אומר שכעת האזרחים לא צריכים יותר לסחוב את ההיסטוריה הכלכלית שלהם על גבם במשך שנים ארוכות.למעשה הם יכולים למחוק ולתקן את דירוג האשראי שלהם על ידי בדיקה מקצועית שמתבצעת על ידי איש מקצוע שיעזור להם לאפס את חייהם הכלכליים על מנת שיוכלו שוב לקבל יחס כלכלי שווה לשאר האזרחים שנפגעו פחות (אם בכלל) מהטלטלה הכלכלית הכבדה.

כל אזרח במדינת ישראל אשר יש לו דירוג אשראי נמוך יכול להגיש בקשה באמצעותו של איש מקצוע לתיקון ומחיקה של ה-BDI. ישנם מקרים מורכבים יותר ומקרים מורכבות פחות. איש מקצוע יודע כיצד לנהל משא ומתן עם הגורמים אשר נותנים את הדירוג, וברוב המקרים הוא אכן מצליח לשפר ואף למחוק את ההיסטוריה הכלכלית לגמרי על מנת לתת אופציה כלכלית שווה לכל אזרח במדינת ישראל שרוצה לקבל  הלוואות בריביות אטרקטיביות, משכנתאות, יחס שווה במקומות עבודה, יחס הולם במציאת דירה להשכרה/קנייה ועוד.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק האם הינך זכאי/ת לשיפור ומחיקה של היסטורית האשראי שלך, BDI,  במהירות ובקלות"

[מעל 99,207 ישראלים תיקנו את דירוג האשראי שלהם בשנה האחרונה!]

(הבדיקה היא ללא עלות)