חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

איך למצוא חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

בשנים האחרונות תחום המשכנתאות שובר שיאים ככל שהזמן חולף. בכל שנה אנחנו רואים גידול במספר מבקשי המשכנתאות וכמובן בסכומי המימון שנוטלי המשכנתאות לוקחים. ביחד עם הגידול, נוטלי המשכנתאות מבינים שללכת לבנק לבד זאת טעות כלכלית גדולה, לכן הם מחפשים ייעוץ פרטי אשר יעזור להם לקבל תנאים טובים יותר למשכנתא שלהם. על מנת לחסוך לכם הרבה מאוד זמן ובלבול, הכנו לכם מדריך מיוחד שיעזור לכם להגיע אל חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת שעונה בדיוק על כל התנאים שאתם צריכים. כמובן שיש הרבה מאוד חברות בארץ המתעסקות בנושא, ואנחנו נעזור לכם להגיע אל המדויקת עבורכם. שתהיה לכם קריאה נעימה!

חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת שעונה על הצורך שלכם

אם אתם לא מודעים לכך, במדינת ישראל יש עשרות סוגי משכנתאות שונים. רוב היועצים והחברות בארץ מתעסקות בכל התחומים, אך אין מה לעשות, לכל חברה יש את המוצר שהיא מנהלת אותו בצורה המיטבית ביותר בזכות הניסיון שלכם. אז על מנת באמת למצוא חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת שעונה על בצורך שלכם, עליכם להבין איזה מוצר אתם צריכים ואיפה את נמצאים במדויק. תבינו איזה מוצר אתם צריכים:

 • משכנתא חדשה
 • מחזור משכנתא קיימת
 • הגדלת משכנתא קיימת
 • משכנתא למחיר למשתכן
 • משכנתא למסורבי בנקים
 • משכנתא עסקית
 • משכנתא הפוכה

כמו שאתם רואים לא חסרים מוצרי משכנתא, תבינו היכן אתם נמצאים לפני שאתם מתחילים בחיפוש של חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת.

קישורים שיעזרו לכם להבין איזה מוצר אתם צריכים

לפני שנמשיך לעזור לכם למצוא חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אנחנו מצרפים לכם מספר קישורים שיעזרו לכם להבין את מוצרי המשכנתאות לעומק:

חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

איך לבחור חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת - מיקום גאוגרפי בארץ

מיותר לציין שרוב החברות הגדולות במדינת ישראל אשר עוסקות בתחום המשכנתאות, עובדות בפריסה ארצית. כיום, יועץ משכנתאות פרטי שגם במטולה, יכול למעשה לתת שירות ללקוח שנמצא באילת. כל זה קרה בגלל ההתפתחות הדיגיטלית, והאופציות השונות שהבנקים הקצו לעבודה מול יועצים פרטיים. אך אין מה לעשות, כאשר אתם נפגשים מול כל בעל עסק בצורה פיזית, הדברים מתנהלים קצת אחרת, ויש שיגידו אפילו בצורה טובה יותר. לא חסרות חברות טובות לייעוץ משכנתאות שעובדות קרוב לאזור המגורים שלכם. זה צריך להיות אחד הסינונים הראשונים שלכם כאשר אתם מחפשים חברת ייעות משכנתאות מומלצת.

עלות הייעוץ של חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

דבר ראשון חשוב שתבינו שרוב הסיכויים שעלות ייעוץ של חברה לייעוץ משכנתאות תהיה בממוצע יותר גבוהה מעלות של יועץ משכנתאות פרטי שעובד לבד. הסיבות הן ברורות, יש להם הרבה יותר הוצאות. יש להם עלויות על:

 • איש מכירות
 • שיווק
 • מתפעל התיק
 • וכולי

יחד עם זאת, סביר מאוד להניח שהם הגיעו לגודל הזה בגלל שהן מקצועיות והייתה להן את האופציה לגדול. לרוב, עלויות של תיקים פשוטים יעלו בין 5,000 – 10,000 שקלים חדשים. אם הלקוחות הם בעייתיים מבחינה פיננסית, קושי התיק עולה וכך גם העלות של התיק. תיקים כאלה יעלו כנראה 10,000 וצפונה, ויש פעמים שנלקח גם אחוז מגודל ההלוואה עצמה.

חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

ותק + ניסיון + קשרים

כאשר אתם מחפשים חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אתם רוצים לדעת שהגעתם לחברה שהם שועלי קרבות ותיקים. בתחום ייעוץ המשכנתאות, ככל שאתה ותיק יותר, כך סביר מאוד להניח שמעגל הקשרים רק ילך ויגדל. בסופו של דבר קשרים כאלה יטיבו עם הלקוח בריביות טובות יותר, קדמה בבנקים, ולמעשה קבלת תנאים משופרים שהלקוח לא היה מצליח להשיג זאת ללא אותו הייעוץ של החברה. תוודאו במאה אחוז שהחברה גם רשומה ברשם החברות, ושיש לה את הותק והניסיון לטפל בתיק שלכם בצורה הטובה ביותר.

לקוחות ממליצים זה הדבר החשוב ביותר!

לקוחות ממליצים הם אולי הדרך הטובה ביותר לדעת שהגעתם למקום אמין ולא חלילה וחס לנוכלות כלשהי. למעשה, הדרך הטובה ביותר לדעת על כל בעל עסק במדינת ישראל אם הוא אמין, היא על ידי לקוחות עבר שחוו את השירות. אנחנו נמליץ לכם לדבר עם לפחות כמה לקוחות של אותה חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת ואכן לוודא איתם במאה אחוז שאותה החברה כשרה לתת לכם את השירות על הצד הטוב ביותר. אל תאמינו רק לתגובות בפייסבוק או באתר האינטרנט, אפשר לזייף זאת בקלות. תתקשרו לאותם הלקוחות ותנהלו איתם שיחה קצרה של כמה דקות בלבד.

איך לבחור יועץ משכנתאות

אתר האינטרנט והנוכחות בדיגיטל

אין מה לעשות, העולם כיום נמצא בדיגיטל. ואם אתם מחפשים חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, חייב להיות לה אתר אינטרנט שבה היא מפרסמת את התכנים המקצועיים שלה, חייב להיות לה חשבונות בפייסבוק שבהן היא גם מפרסמת תכנים וסיפורים על לקוחות וכולי. אם לאותה חברה שאתם רוצים לעבוד איתה אין נוכחות כמעט בדיגיטל, זה הזמן שלכם לחשב מסלול מחדש ואכן לבדוק את האמינות של אותה החברה. קרו מקרים של חברות מקצועיות שלא היה להן נוכחות בדיגיטל, אבל אם זה קורה, תבדקו את נושא לעומק לפני שאתם ממהרים לקחת את השירות.

זקוקים ליועץ משכנתאות מומחה?

אם אתם מחפשים חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אנחנו נשמח לעזור לכם ולתת לכם את השירות הטוב ביותר. על מנת לעשות זאת אתם מוזמנים ללחוץ על אחד מהקישורים כאן למטה:

~ אם אתם צריכים יועץ שמתמחה במשכנתאות חדשות/מחזור משכנתא – לחצו כאן ~

~ אם אתם צריכים יועץ שמתמחה בהגדלת משכנתא קיימת – לחצו כאן ~

שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים