תיקון 190 משרד האוצר

תיקון 190 משרד האוצר

תיקון 190 משרד האוצר:

בני הגיל השלישי? חולמים כבר על הפרישה המתקרבת? יודעים כבר מה תרצו לעשות בבקרים שבהם לא תאלצו להתעורר לעבודה? אין ספק שזה שלב מאוד מרגש, אבל הוא יכול להיות גם עצוב ובעייתי אם לא התארגנתם אליו כלכלית כמו שצריך. רגע לפני שאתם מגיעים לגיל הפנסיה ופורשים סוף סוף לגמלאות- שאלו את עצמכם- האם יש לכם מספיק כסף להמשיך לחיות ולהתקיים בכבוד? האם יש לכם חסכונות? האם חסכתם לקופות גמל וקופת חיסכון לפנסיה? במידה וטרם עשיתם סדר פיננסי בכספים שלכם אל תחכו לרגע שתגיעו לגמלאות, בדקו את החסכונות שלכם עוד היום ואת ההטבות שמגיעות לכם בקרנות החיסכון השונות.

תיקון 190 משרד האוצר - חיסכון בקופת גמל:

תיקון 190 משרד האוצר מאפשר לבני הגיל השלישי המתקרבים לגיל פרישה להפקיד סכום גדול חד פעמי בקופת גמל בעלת יתרונות רבים מעבר ליתרונות הכלליים של קופת גמל. בצורה כזו המדינה בעצם מעודדת אנשים מבוגרים יותר לחסוך שכן אחד מהיתרונות של אותה קופת גמל לחיסכון היא העברת הכספים ליורשים ובכך דאגה גם לעתיד שלכם וגם לעתיד שלהם.

לקופת גמל יש לא מעט יתרונות לכל הבוחר להשקיע בה, ועוד יתרונות המגיעים במיוחד למי שמפקיד בה לפי תיקון 190 משרד האוצר.

תיקון 190 משרד האוצר

תיקון 190 משרד האוצר- חיסכון בקופת גמל:

יתרון ראשון של קופת גמל תחת תיקון 190 משרד האוצר-  פטור מלא ממס על רווחים. בין אם הרווח הוא ממכירה של ניירות ערך, דיבידנדים, מניות או ריביות בהחזקת אגרות חוב  אינכם צריכים לשלם מס כלל על רווחים אלה.

יתרון שני של קופת גמל תחת תיקון 190 משרד האוצר– ברוב המקרים מבוצעת השקעה רגילה בניירות ערך, אך כאן המשקיעים יכולים לבחור בין אפיקי השקעה רבין ומגוונים יותר.

יתרון שלישי של קופת גמל תחת תיקון 190 משרד האוצר -העלויות של ביצוע פעולות שונות בתוך הקרן כגון קניית ניירות ערך או מכירה של ניירות ערך הן עלויות נמוכות באופן משמעותי. כמו כן אין תשלומים נוספים כמו מע"מ, עמלות שורה ודמי משמרת וכן דמי הניהול של הקופה הם נמוכים מאוד.

יתרון רביעי של קופת גמל תחת תיקון 190 משרד האוצר- בקופת הגמל ניתן למנות מוטבים כך שבמידה ובעל הקופה הלך לעולמו הקופה על כל יתרונותיה והכספים שבה עוברים ליורשים של בעל הקופה

מהי מטרת תיקון 190 משרד האוצר?

מטרתו של תיקון 190 משרד האוצר הינה לעודד אנשים מבוגרים לחסוך בצורה נכונה ויעילה. הסכום אשר נחסך בקופת גמל תחת תיקון 190 משרד האוצר הינו נזיל וניתן למשיכה במהירות בקלות וביעילות מה שמוסיף ליתרונות הבולטים של קופת הגמל והופך אותה לאטרקטיבית עוד יותר.

תיקון 190 משרד האוצר

האם יש גם חסרונות?

כמו בכל כלי פיננסי כזה או אחר, חסרונות תמיד יש. הדרך הטובה ביותר לעשות את ההשוואה בין היתרונות המובהקים לחיסכון על פי תקן 190 כנגד החסרונות זה ללמוד לעומק את העניין. כמו כן, יש היום הרבה מאוד חברות ואנשים פרטיים המלווים את בני הגיל השלישי לאורך כל התהליך על מנת באמת להתאים להם את התוכנית הפיננסית הטובה ביותר. חשוב לציין שברוב המוחץ של המקרים, אנשי המקצוע לא גובים תשלום עבור השירות שלהם, הם מקבלים אותה מאותם החברות שהם מפנים אליהן את לקוחותיהם.

אז עם מי מתייעצים?

אם יש לכם חבר קרוב או מכר שגם הפקיד את כספו תחת התקנה המהפכנית, אנחנו נמליץ לכם לשאול אותו מי אותו אדם אשר ליווה אותו לאורך כל ההליך. אך מפני שזוהי תקנה יחסית חדשה, לא הרבה אנשים מכירים אותה. לכן, לפני שאתם סוגרים עסקה עם חברה או סוכן פרטי, אנחנו נמליץ לכם לעשות עליו מחקר מקיף בגוגל וברשתות החברתיות על מנת להימנע מסיטואציות פחות נעימות. תמיד יהיו אנשים שמנצלים את חוסר הידע של הקהל על מנת להגדיל את הונם העצמי על גב של אנשים אחרים. לכן, כאשר אתם רוצים להפקיד את כספכם תחת התקנה של תיקון 190 משרד האוצר, תמיד תבצעו מחקר כולל על אותו הגוף.

תיקון 190 משרד האוצר

אנשי מקצוע מוצאים עם מהון להון

אחת המטרות המרכזיות של אתר מהון להון הוא להתאים לאזרחים את אנשי המקצוע הטובים והמדויקים ביותר עבורם ללא עלות. אם אתם מחפשים חברה אשר מתמחה בתיקון 190 משרד האוצר, אנחנו מזמינים אותכם ללחוץ על 'שאלון הזכאות' מצד שמאל העמוד, או ממש כאן. אנחנו כבר נדאג להעביר את הפנייה שלכם אל הגורם הרלוונטי ביותר עבורכם. שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים