חסר תקדים! "תיקון מהפכני בחוק שנעשה על ידי משרד האוצר ובנק ישראל מאפשר לבני הגיל השלישי להנות מפטור מלא ממס רווחי הון ועוד מגוון רחב של הטבות פיננסיות יוצאות דופן"

נכתב ב-12.1.2022 ע"י יגאל רוזנבלום

בזכות הרפורמה המהפכנית של משרד האוצר ובנק ישראל, כבר מעל ל-120,768 פנסיונרים נהנים מתשואות גבוהות יותר על החסכונות שלהם ובעיקר נהנים מהנחות על מס רווחי הון ולפעמים גם מפטור מלא.

בנק ישראל ומשרד האוצר הבינו שהם צריכים לאפשר לבני הגיל השלישי להנות מהטבות מס מיוחדות על מנת לשפר את רמת המחייה שלהם משמעותית ולתת להם מגוון רחב יותר של אפשרויות השקעה מניבות כלכלית שגם בני משפחתם יוכלו להנות מכך. והיא עושה זאת על ידי מסלולי השקעה מיוחדים בעלי תשואות גבוהות יותר ופטור מלא ממס רווחי הון ועוד מגוון הטבות כלכליות שמותאמות אך ורק לבני הגיל השלישי.

הרפורמה החדשה או בשמה המלא תיקון 190 מתאימה עבור פנסיונרים שיש בבעלותם הון נזיל של 300,000 שקלים חדשים ומעלה הרוצים לקבל תשואות גבוהות יותר עבור הכספים שלהם ולהנות מפטור מלא במס רווחי הון. חשוב לציין שהון נזיל הוא:

  1. קופת גמל
  2. קרנות השתלמות
  3. תיקי השקעות
  4. עובר ושב
  5. פקמ"ים
  6. פוליסת חיסכון וכולי

את הבדיקה לרפורמה מבצע מומחה פיננסי לגיל השלישי בעל הסמכה ורישיון ממשרד האוצר בחינם וללא עלות. המטרה של המומחה הפיננסי היא להציג ללקוח את מגוון האפשרויות העומדות בפניו והתאמה אישית של מסלולי ההשקעה הטובים והנכונים ביותר עבורו על מנת שיגדיל משמעותית את הרווחים שלו, וכמובן יקבל את פטור המס המקסימלי עבור הרווחים אותם הוא עתיד לקבל. 

כבר מעל ל-120,768 פנסיונרים ניצלו את הרפורמה המהפכנית של בנק ישראל – תיקון 190 בחינם וללא עלות ונהנים ממגוון הטבות מס מותאמות אישית

על מנת לקבל ייעוץ בחינם מיועץ פיננסי בכיר לחץ/י כאן על הכפתור למטה

(הבדיקה היא ללא עלות)