ניקוי BDI

ניקוי BDI

ניקוי BDI

BDI, ראשי תיבות אהובות על מי שיש לו נתוני אשראי טובים וחיוביים וקצת פחות על מי שיש לו נתוני אשראי לא כל כך טובים… בעוד אפשר להמשיך להתנהל (אבל פחות מומלץ!) בחובות ובמינוס בחשבון, כאשר ה BDI שלכם שלילי לא תוכלו לקבל הלוואה, משכנתא ואפילו כרטיס אשראי ובמידה וכן תקבלו- התנאים יהיו נוקשים, הריביות תהיינה גבוהות ויהיו לכם הרבה הגבלות בחשבון ובפעולות. במצב כזה כדאי לברר על ניקוי BDI. 

ניקוי BDI הוא רק חלק מהפתרון

דוח BDI ודירוג האשראי שלנו הם אלה שמעידים על ההתנהלות הפיננסית שלנו. הם אלה שמחווים על כל הפעולות הפיננסיות שלנו ועל יכולת העמידה שלנו בהחזרי הלוואות וגם על מוסר התשלומים שלנו. אם אנחנו רוצים לקבל את התמונה המלאה והמדויקת ביותר לגבי המצב שלנו או שגוף פיננסי כלשהו רוצה לבדוק את רמת הסיכון שלנו כלקוחות- מוגשת בקשה לקבלת דוח BDI.

נתוני האשראי שמופיעים בדוח BDI משקפים את ההתנהלות שלנו והם אלה שיקבעו את דירוג האשראי שלנו. דירוג אשראי נמוך יגרום לכך שנסומן כלקוחות בסיכון גבוה ולכן לשכת האשראי תחווה את דעתה שלא מומלץ לספק לנו אשראי. לקוחות עם BDI שלילי לא רק מקבלים סירוב להלוואות ופעולות אשראי אחרות אלא לא זכאים להטבות ופתרונות מימון שפתוחים ללקוחות עם BDI חיובי, וחבל.

ניקוי BDI

מהי למעשה הפעולה?

ניקוי BDI הוא פעולה שניתן לבצע דרך חברה מקצועית הבודקת את הנתונים שלכם ואת דוח ריכוז הנתונים. אותה חברה יכולה קודם כל לוודא שאין נתונים שגויים או חסרים שמורידים לכם את דירוג האשראי ולאחר ניתוח הנתונים להגיש בקשה לביצוע ניקוי BDI במידה ואתם אכן עומדים בתנאים. קחו בחשבון שלא ניתן למחוק רק את הנתונים השליליים מתוך הדוח ולכן גם הנתונים החיוביים ימחקו בהתאם. עוד יש לקחת בחשבון שנתוני האשראי לא נשמרים לתקופה בלתי מוגבלת ולכן לפני שממהרים לבצע ניקוי BDI שווה לבדוק את האפשרות של להמתין שימחקו הנתונים מעצמם ורק אז להגיש את הבקשה להלוואה או פעולה פיננסית אחרת.

להתנהל נכון פיננסית

בכדי שלא תגיעו למצב שבו תצטרכו שוב לבצע ניקוי BDI הדבר הכי חשוב שאתם יכולים וצריכים לעשות הוא ללמוד להתנהל בצורה פיננסית נכונה. גם חברה מקצועית בתחום שתבצע עבורכם ניקוי BDI ותנתח את הנתונים שלכם תבצע כחלק מהפעילות הדרכה של התנהלות פיננסית נכונה, כיצד ואיפה לקחת הלוואות בתנאים טובים ואיך לצמצם הוצאות לעומת ההכנסות בכדי לשמור על דירוג אשראי קבוע וBDI חיובי.

רגע לפני שאתם ממהרים להגיש בקשה לביצוע ניקוי BDI עברו עם איש מקצוע על דוח ריכוז הנתונים שלכם ובדקו אם ואיך תוכלו לשפר את הנתונים שלכם. 

ניקוי BDI

האם אפשר לסמוך על החברות הללו?

לאחר שעברתם על דו"ח דירוג האשראי שלכם, סביר מאוד להניח שיעלו לכם הרבה מאוד שאלות מפני שהדו"ח מלא בנתונים שמחייבים מבט מקצועי של איש מקצוע. בשנים האחרונות, ענף תיקון BDI עבר התפתחות משמעותית ויש כיום הרבה מאוד חברות אשר מציעות שירותים העוזרים לאנשים לתקן ולשפר את דירוג האשראי שלהם. אך חשוב לדעת מנגד שיש הרבה מאוד קריטריונים שאם אינכם עומדים בהם, לא תוכלו לתקן את הציון. אתם לא מודעים לכך, אך אותם החברות כן, ויש כאלו הינצלו את חוסר הידע על מנת לגבות כספים מיותרים עבור שירות שהן יודעות שלא באמת ניתן לבצע.

כמה טיפים למציאת חברה לניקוי BDI

לפני שאתם ממהרים לסגור עסקה עם חברת לניקוי BDI המבטיחה לכם שלל של הבטחות, עליכם לערוך חקר שוק על מנת להיות בטוחים במקצועיות וכמובן באמינות החברה איתם אתם הולכים לעבוד. הכנו לכם מספר טיפים קלים היעזרו לכם להגיע אל החברה הטובה ביותר עבורכם:

  1. בדיקה שהחברה אכן קיימת – כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר של "רשם החברות" ולבדוק שהחברה איתה אתם רוצים לעבוד אכן קיימת. זהו אתר מאוד פשוט לתפעול.
  2. נוכחות ברשת – כל חברה שמכבדת את עצמה, את המקצועיות שלה ואת השירותים שלה, חייבת שתהיה לה נוכחות ברשת. בקרו באתר האינטרנט שלה ובחשבונות ברשתות החברתיות שלה ותעברו על התכנים שהיא מעלה על מנת לבחון ולבדוק שהם אכן מקצועיים.
  3. לדבר עם לקוחות עבר – כל חברה תציג להם באתר שלה את הלקוחות שלה שעברו את השירות בעבר. אך אתם יכולים להיות בטוחים שהם אכן אמיתיים? האמת בקלות! בקשו מהחברה לשוחח עם מספר לקוחות על מנת לאמת את מה שהם העלו לאתר. אם זה אכן אמיתי, לא תהיה להם שום בעיה לעשות זאת.

 

אם אין לכם את הזמן לבצע חקר שוק מעמיק, אתם מוזמנים ללחוץ ממש כאן, לעבור לשאלון מתקדם, לענות על מספר פרטים פשוטים, ואנחנו נדאג להעביר את הפנייה שלכם לחברה אמינה המתעסקת בניקוי BDI ברמה הגבוהה ביותר. מקווים שנהנתם!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים