הדבר הבא בעולם המשכנתאות – משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה

מה צריך לדעת על משכנתא לכל מטרה?

הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית מהוות פתרון מוכר עבור לא מעט אנשים שנקלעו לסחרור כלכלי. כלומר, כל אדם שנקלע לחובות, מוצא את עצמו מברר אודות ההלוואות המוצעות לו מהבנק או דרך גופים חוץ בנקאיים, על מנת להצליח לצאת מהמצב של החובות.

יחד עם זאת, חשוב מאוד שתדעו שאם יש לכם חובות גבוהים, במקום לברר על הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית רגילה לצורך סידור החובות שלכם, כדאי דווקא שתבררו על הלוואת משכנתא לכל מטרה וזאת כמובן אם יש לכם נכס כלשהו. 

משכנתא לכל מטרה ניתנת על ידי הבנק למשכנתאות בנוסף למשכנתא הרגילה. מדובר על המימון הטוב ביותר שניתן לקבל כיום עבור מגוון צרכים שונים כגון: רכישת רכב, נסיעה לחו"ל ועוד.

המשכנתאות לכל מטרה התרחבו עם השנים וכיום הן מוצעות גם לאנשים שאין להם משכנתא אבל יש להם נכס או דירה שהם יכולים לשעבד לבנק.

בדומה למשכנתא רגילה שניתן לקבל בה עד 50 אחוזים מערך הדירה ולפעמים עד 70 אחוזים, במשכנתא לכל מטרה הבנקים מוכנים לרוב לממן עד השיכור הזה, אולם כל מקרה לגופו.

כך לדוגמא: אם יש לכם דירה ששווה 2 מיליון שקלים ויש לכם משכנתא על הדירה בשווי 800 אלף ₪, אם אתם מעוניינים לשפץ את הדירה שלכם בסכום של 200 אלף ₪ בערך, לרוב לא תהיה לכם לקבל זאת כהלוואה על חשבון המשכנתא שלכם.

 

מדוע כדאי לבחור במשכנתא לכל מטרה?

הריבית על משכנתאות לכל מטרה היא לרוב הרבה יותר טובה מהריבית המוצעות על כל הלוואה אחרת שמספקים הבנקים או גופים חוץ בנקאיים אחרים ועל כן, אין ספק שכדאי דווקא לבחור בה על פני הלוואה אחרת.

מדובר על משכנתאות שבהן יש שעבוד של הנכס או הדירה ואז הבנק מגובה אם חלילה קורה משהו ללווים והם לא יכולים להחזיר את החוב, הבנק פשוט יפנה להליכים למימוש הנכס ויקבל את הכסף ולכן הבנק מציע את ההלוואות הללו בריבית נמוכה.

 

יתרון נוסף שיש למשכנתא לכל מטרה מלבד הריבית הנמוכה יחסית ביחס להלוואות אחרות כרוך באפשרות לפרוס את המשכנתא לכל מורה בצורה נוחה יותר ולהחזיר אותה על פני עשרות שנים. מעבר לכך, בנקים לרוב לא נותנים הלוואות רגילות גדולות מדי לכל אדם בשל מחסור בבטחונות ועל כן, אם אתם זקוקים לסכום כספי משמעותי מאוד ויש לכם נכס, אין ספק שכדאי לכם לבחור בהלוואת משכנתא לכל מטרה.

איך מקבלים משכנתא לכל מטרה?

תהליך קבלת משכנתא לכל מטרה דומה לתהליך קבלת משכנתא. על מנת לקבל את המשכנתא המתאימה ביותר לצרכים שלכם, אין ספק שחשוב מאוד שתפנו ליועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה בתחום משכנתאות, לרבות משכנתאות לכל מטרה.

יועץ מעין זה יסייע לכם לעבור את כל התהליך בצורה הטובה ביותר. לא פעם היועץ יחליט שכדאי לקחת הלוואת משכנתא לכל מטרה על ידי בניית תמהיל משכנתא, כלומר, על ידי לקיחת סכומים שונים בתוך ההלוואה במסלולים שונים, על מנת ליצור לכם רווח עתידי ולחסוך לכם כמה שיותר בריבית ובהחזרים החודשיים הקיימים.

אם חשבתם שהלוואת משכנתא לכל מטרה היא הלוואה שאתם יכולים לקחת באופן עצמאי מבלי להסתבך יותר מדי, חשוב מאוד שתדעו שגם בהלוואה מעין זאת חשוב מאוד לבחור ביועץ משכנתאות שיסייע לכם לקחת את ההלוואה המשתלמת לכם ביותר מכל הבחינות.

 
חשוב מאוד לבדוק מראש איזה יועץ משכנתאות יספק לכם את השירות הטוב ביותר בתחום ועל כן בדקו האם יש ותק וניסיון ליועץ וכן האם הוא ידוע כיועץ משכנתאות מומלץ ובעל מוניטין.
משכנתא לכל מטרה

חשוב לציין שכל אדם שיש בבעלותו נכס מגורים יכול להיות זכאי למשכנתא לכל מטרה ללא קשר לגילו, אך ורק למצבו הפיננסי. אתם מוזמנים לבדוק את זכאותכם למשכנתא לכל מטרה בלחיצה על הכפתור מצד שמאל לעמוד. שיהיה בהצלחה!

 

קראו גם על:

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים