האם אפשר לבצע מחיקת BDI שלילי לבד

בדיקת בי די אי - מה היא בדיקת BDI ומה צריך לדעת? | מהון להון

האם אפשר לבצע מחיקת BDI לבד?

בשנים האחרונות זה נראה כאילו המהפכה של דירוג האשראי פשוט נמצאת בכל מקום. בכל פינה בחיים שלנו השלוש ספרות הפשוטות האלה מקבלות יותר ויותר משמעות. בין אם אתם רוצים לקבל לקבל הלוואה מהבנק, להגיש בקשה למשכנתא, להתקבל למקום עבודה מסוים ואפילו להשכיר דירה, לדירוג האשראי שלכם יש חשיבות מאוד גדולה בנושא.

דירוג האשראי יכול לפגוע

מיותר לציין שכל האנשים אשר התנהלו כלכלית בצורה טובה בקושי מרגישים את מהפכת דירוג האשראי או בשמה השני, BDI. לרוב המוחץ, דירוג האשראי משפיע על האוכלוסיות אשר חוות קשיים כלכליים יותר מורכבים משאר האזרחים במדינה. לפעמים, דירוג האשראי מושפע ישירות מטעויות כלכליות שיכולות להיסחב עם אותו אדם כמה שנים טובות. שיקים שחזרו, תשלומים שלא שולמו, קנסות, תהליכי הוצאה לפועל ופשיטת רגל משפיעים בצורה ישירה על דירוג האשראי ופוגעות באותו אדם. לפעמים, דירוג האשראי יכול להיפגע לווא דווקא מטעויות אישיות, אם אדם היה ערב לאדם אחר בהלוואה וכ'ו.

האם דירוג האשראי נשאר לנצח?

התשובה היא חד משמעית לא! למעשה אפשר לחלק את השאלה הזאת לשתיים. בין אם הטעות הכלכלית היא פשוטה או מורכבת. אם היו לכם קצת החזרים בתשלומים עקב קושי כלכלי רגעי, סביר מאוד להניח שאם פשוט תניחו לזה, דירוג האשראי שלכם יסתדר מעצמו לאט לאט עם הזמן. אך אם הטעות הכלכלית שלכם היא יותר מורכבת, אם תחכו שזה פשוט יסתדר לבד, סביר מאוד להניח ששום דבר לא יקרה ואף אחד לא יעשה זאת עבורכם.

מחיקת bdi

איך מתקנים את דירוג האשראי?

כיום, אפשר להגיד בפה מלא שדירוג האשראי הוא ממש לא צלקת שנשארת לכל החיים. כמו שהדירוג ירד, כך הוא גם יכול לעלות בחזרה. לרוב, אתם תצטרכו לעבור מן "תקופת צינון" מסוימת של כמה חודשים עד כמה שנים. ולאחר מכן תוכלו להגיש בקשה ללשכת האשראי על מנת שיורידו את הטעויות שלכם מהרקורד האישי שלכם. בהרבה מאוד מקרים יכול להיות שתיתקלו במבוי סתום מפני שזוהי יכולה להיות בירוקרטיה לא פשוטה בכלל והתמודדות עם פקידים שעובדים על פי חוקים מסוימים. אך אנחנו יכולים להיות בפה מלא שאם חיכיתם מספיק זמן, ותהיו עיקשים, תוכלו לבצע הליך של מחיקת BDI בעצמכם!

ומה אם אין את הזמן או היכולת?

אם אין לכם את הזמן או את היכולת לבצע הליך של מחיקת BDI שלילי בעצמכם, יש כיום הרבה מאוד חברות בשוק החופשי שישמחו לעזור לכם לעשות זאת עבור תשלום סמלי שנקבע על פי המורכבות של המקרה שלכם. אך חשוב לדעת למי לפנות ולעשות מחקר מקדים על כל חברה לפני שעושים זאת על מנת לא ליפול לעקיצה חלילה וחס. אם אתם רוצים לבצע הליך של מחיקת BDI שלילי, אתר "מהון להון" ישמח לעזור לכם ולפנות אתכם לגורמים אחראיים ומוסמכים בלבד. שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים