ייעוץ משכנתא בחינם

ייעוץ משכנתא בחינם

ייעוץ משכנתא בחינם

כאשר שוק המשכנתאות הולך ותופס תאוצה עם הזמן, הרבה מן האנשים מבינים שעל מנת להשיג משכנתא שהיא אכן אטרקטיבית ומשתלמת, הם לא יוכלו לעשות זאת לבד. אותם אנשים יהיו זקוקים ליועץ משכנתאות פרטי שיעשה זאת בשבילם. אך כאשר השוק מצומצם עם כמות יועצים איכותיים, ובעיקר במקרים מורכבים, המחירים יכולים להיות מאוד גבוהים. האם זה עדיין משתלם לקחת את השירות של היועץ, או שעדיף לחפש ייעוץ משכנתא בחינם על ידי יועץ משכנתאות פרטי או על ידי היועץ משכנתאות בבנק. במאמר הקרוב נדבר על כמה נקודות חשובות שכדאי לכם לשים לב אליהם. שתהיה קריאה מהנה!

ייעוץ משכנתא בחינם - תלוי לאיזה מקרה

לא משנה אם אתם רוצים לקחת יועץ משכנתאות פרטי, או לעשות זאת בעצמכם. דבר ראשון אתם חייבים להבין שיש דברים שאתם יכולים לעשות לבד, ויש דברים שאתם חייבים להיעזר בהם באיש מקצוע. לדוגמה, אם אתם זוג שהם תקינים בבנק ובצורה כלכלית, ואתם מעוניינים לקחת משכנתא חדשה. מספיק שתלמדו את הנושא לעומק, תבצעו מכרז ריביות כמו שצריך, וכנראה שבסופו של דבר תצליחו לקבל משכנתא איכותית, ולמעשה קיבלתם ייעוץ משכנתא בחינם מהבנק. אך אם אתם לא תקינים מבחינה בנקאית ואתם זקוקים להלוואה לכל מטרה, יש הרבה מאוד גופים חוץ בנקאיים שלא יסכימו לקבל אתכם ללא כל ליווי של איש מקצוע. זה למעשה אחד הקריטריונים של הגופים הללו. לא תצליחו לקבל ייעות משכנתא בחינם אם אתם נמצאים תחת הקטגוריה הזו.

ייעוץ משכנתא בחינם

ייעוץ משכנתא בחינם בכל הארץ?

חשוב שתבינו שאם אתם רוצים לקבל ייעוץ משכנתא בחינם, אתם תוכלו לקבל זאת בכל בנק בארץ. בין אם אתם גרים במטולה או באילת. השירות מצד הבנקים ניתן ללא עלות. לגביי יועצים פרטיים, הסבירות היא שאם אתם רוצים לקבל ייעוץ בחינם, אתם תקבלו זאת אך ורק מיועצים שרק עכשיו סיימו לימודים והם רוצים להריץ כמה תיקים על מנת להגדיל את מאגר הלקוחות שלהם. רק כדאי לציין שישנה סבירות מאוד גבוהה שהתיק לא יבוצע ברמה הגבוהה ביותר. מן הסתם, ככל שליועץ יש יותר ותק בתחום, כך הוא יכול להשיג דברים ותנאים הרבה יותר טובים ללקוחותיו.

ייעוץ משכנתא בחינם - או לשלם?

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ משכנתא בחינם, כנראה שהסיבה העיקרית היא התשלום עבור השירות של היועץ. אם אתם לפני קבלת ההחלטה הזאת, חשוב שתבינו מה השכר של השירות ועל פי מה הוא נקבע. מחירים של ייעוץ משכנתאות פרטי בסופו של דבר משתנים מתיק לתיק ונקבעים לרוב מהקושי של התיק. לגבי לקוחות שהם תקינים מבחינה בנקאית, העלות תנוע בין 4,000 – 10,000 שקלים חדשים, על פי הותק של היועץ. לגביי תיקים מורכבים יותר, התיקים יתחילו לרוב מסכומים של 10,000 שקלים חדשים, וגם יכולים להגיע לעלות עשרות אלפי שקלים. אבל שוב, רוב הגופים החוץ בנקאיים לא יסכימו לקבל אתכם ללא ליווי של איש מקצוע, לכן שבמקרים הללו לא תוכלו לקבל שירות ללא עלות.

ייעוץ משכנתא בחינם

ייעוץ משכנתא בחינם או ותק + ניסיון + קשרים

רוה הסיכויים שאם תרצו לקבל ייעוץ משכנתא בחינם, או שתקבלו שרות שהוא לא מקצועי, או שתקבלו שירות אינטרסנטי מיועץ המשכנתא בבנק שחושב אך ורק על האינטרסים הכלכליים של הבנק ולא של הלקוח. חשוב מאוד להבין שייעוץ מקצועי יעול לחסוך ללקוחות עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים במשכנתא. כסף שיכול לשמש להרבה מאוד דברים אחרים. אם אתם אנשים שאוהבים ללמוד, ומוכנים להשקיע הרבה מאוד זמן ומאמץ על מנת באמת לקבל משכנתא טובה ואטרקטיבית, בסופו של דבר תוכלו לעשות זאת לבד. אך אם אתם רוצים לעשות זאת רק על מנת לחסוך כמה שקלים, ההמלצה שלנו היא חד משמעית לא ללכת על המהלך של ייעוץ ללא עלות.

לסיכום

חשוב מאוד שדבר ראשון תבינו איפה אתם נמצאים בסקלה מבחינת הקושי של התיק עצמו. האם אתם באמת יכולים לעשות זאת לבד או להיעזר בשירות ללא עלות, או שאתם חייבים יועץ משכנתאות פרטי בתשלום. בסופו של דבר אתם גם תמיד יכולים להכניס את העלות של הייעוץ לתוך המשכנתא, ובכך למעשה זה יהפוך לטיפה בים. אם אתם רוצים שירות ללא עלות רק בגלל המחיר, יש עוד אלטרנטיבות תשלום, ולטווח הרחוק זה לא יהיה המלך החכם מהצד שלכם.

ייעוץ משכנתא בחינם

זקוקים ליועץ משכנתאות מומחה?

אם ברצונכם לקבל שירות של יועץ משכנתאות פרטי במחירים ההוגנים ביותר בשוק, הצוות של מהון להון ישמח לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר!

~ אם אתם צריכים יועץ שמתמחה במשכנתאות חדשות/מחזור משכנתא – לחצו כאן ~

~ אם אתם צריכים יועץ שמתמחה בהגדלת משכנתא קיימת – לחצו כאן ~

שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים