דירוג אשראי אישי

דירוג אשראי שלילי

דירוג אשראי אישי

כל נתוני האשראי של כל אזרח במדינת ישראל נאספים במאגר המידע של בנק ישראל. כאשר אדם זה מעוניין להגיש בקשה לקבלת הלוואה, לקנות נכס בעזרת משכנתא או אפילו להוציא כרטיס אשראי או להגדיל את מסגרת האשראי שלו- החברה הפיננסית אליה הוא פונה מבצעת בדיקת אשראי. בדיקה זו נקראת גם בדיקת BDI והיא מספקת את כל הנתונים הפיננסיים הרלוונטיים של אותו אדם.

דוח ריכוז נתונים עצמי ודירוג אשראי אישי:

גם בתור לקוחות פרטיים אתם יכולים להגיש בקשה לקבלת נתוני האשראי שלכם, ורצוי לפני שאתם מגישים את הבקשה לקבלת הלוואה. הסיבה היא שאם נתוני האשראי שלכם טובים תוכלו להתמקח על עמלות ולהשוות הין סוגי ההלוואות השונות עם יתרון משמעותי בצד שלכם .

בכדי לקבל את נתוני האשראי שלכם אתם פונים לחברת BDI ומגישים בקשה לקבלת דוח אישי פיננסי. דוח זה מרכז את כל הפרטים שלכם כולל דירוג אשראי אישי וחיווי אשראי שיספק לגוף המלווה תשובה ברורה אם לאשר לכם את הבקשה או לסרב לה.

במידה ויש לכם נתוני אשראי טובים אז יהיה לכם דירוג אשראי אישי גבוה בהתאם. במידה ואתם לא עומדים בתשלומים של הלוואות והוראות קבע ויש לכם חובות או שאתם מגיעים באופן קבוע לתקרת האשראי המקסימלית שלכם- אז דירוג האשראי האישי שלכם יהיה נמוך וחיווי האשראי יהיה שלילי. ברגע שיש לכם דירוג אשראי אישי גבוה תוכלו לקבל תנאים טובים יותר וריביות טובות יותר לכן אם קיבלתם דירוג אשראי אישי נמוך- רצוי לבדוק כיצד ניתן לשפר אותו לפני שאתם מגישים בקשה להלוואה כלשהי.

דירוג אשראי אישי

מה נחשב דירוג אשראי אישי גבוה ומה נחשב דירוג אשראי נמוך?

דירוג טוב- 660-719

דירוג סביר- 640-659 

דירוג נמוך 580-639 

דירוג נמוך ביותר  579 ומטה 

אם יש לכם דירוג אשראי אישי טוב או סביר אתם בהחלט יכולים להגיש בקשה להלוואה או כל פעולה פיננסית אחרת שדורשת ערבים ובטחונות בראש שקט. אם יש לכם דירוג אשראי אישי נמוך או נמוך מאוד ההמלצה היא לבדוק כיצד ניתן לשפר אותו וגם לאחר קבלת אישור להלוואה או הגדלת מסגרת האשראי- לקחת ייעוץ פיננסי שיסייע לכם לשפר את ההתנהלות הפיננסית שלכם ולשפר את דירוג האשראי ולשמור עליו.

חברות וארגונים קטנים כגדולים נעזרים בשירותיה של חברת בידיאי בכדי לנטרל סיכונים עסקיים ועל מנת לקבל החלטות חשובות בתחום הפיננסי מול לקוחות פרטיים ומול גופים עסקיים. איסוף המידע בצורה מדויקת ומרוכזת מאפשר לכל ארגון לבדוק את מצבו הפיננסי ומוסר התשלומים של כל ספק חדש וכל לקוח חדש ולקבל החלטה על גובה האשראי שיינתן, גובה הריבית שתשולם ותנאי העבודה מול אותו לקוח. במידה ותנאי האשראי הם שליליים יתקבל חיווי אשראי שלילי וכך הארגון שקיבל את המידע ידע לסרב לעבודה עם אותו ספק או לאישור הלוואה לאותו לקוח.

מספר נתונים חשובים על דירוג אשראי אישי ונתוני אשראי במאגר באופן כללי:

במאגר המידע של בנק ישראל מרוכזים כל הנתונים הפיננסיים הרלוונטיים של כל אזרח מעל גיל 18. הנתונים נשמרים במערכת כשלוש שנים ולאחר מכן נמחקים. בכל שנה ניתן להגיש בקשה לקבלת דוח BDI אישי ללא עלות וכן ניתנת האפשרות לשלוט בגופים שיכולים לקבל את המידע הרלוונטי.כמו כן אם אדם מסוים בעל דירוג אשראי שלילי מעוניין לתקן את הציון הזה על מנת לקבל שוב הלוואות בריביות אטרקטיביות, הוא יכול לפנות לאותם גופים ולהגיש בקשה לתיקון. אם אותו אדם עומד בכל הקריטריונים לתיקון דירוג האשראי, הם אכן יעשו זאת לא לאחר הרבה מאוד זמן.

דירוג אשראי אישי

מחפשים חברה טובה לתיקון דירוג האשראי?

בשנים האחרונות קמו הרבה מאוד חברות בכל הארץ שכל מטרתן היא לעזור ללקוחותיהן לתקן את דירוג האשראי שלהם על ידי פניה לגורמים הרלוונטים. חשוב מאוד לדעת שישנם הרבה מאוד חברות שמנצלות את פערי הידע העצומים שנמצאים בין הלקוחות לבין אותם גורמים על מנת להבטיח הבטחות שווא שאין להם שום ביסוס. על מנת להימנע ממקרים כלכליים פחות נעימים, אתר מהון להון ישמח להפנות אותכם לגורם רלוונטי ואמין שישמח לעזור לכם לתקן את ה-BDI. כל מה שעליכם לעשות זה ללחוץ על 'שאלון הזכאות' מצד שמאל או ממש כאן, להשאיר מספר פרטים פשוטים ואנחנו על זה.

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים