דוח bdi

דוח bdi

דוח bdi

מה קובע את גירוש האשראי שלך? מה משפיע עליו לטובה ומה משפיע עליו לרעה? איך תשיג הלוואה בתנאים טובים יותר? התשובות לשאלות החשובות האלה מתחילות בפעולה של הפקת דוח BDI. דוח זה מרכז את נתוני האשראי שלך ומסייע לך לקבל החלטות אשראי נבונות ונכונו.

איך דירוג האשראי משפיע על תנאי ההלוואה שלך?

בשביל לקבל הלוואה- הלוואה לכל מטרה, בין אם למשכנתא או רכישת אוטו או אפילו חופשה משפחתית- יש צורך בבדיקת האשראי שלך. בכדי שלא תהיה מופתע מהנתונים במידה והם שליליים ובכדי שתדע שמגיעים לך תנאים טובים במידה והנתונים חיוביים- כדאי שתפיק דוח BDI לפני שאתה מגיש בקשה לצורך קבלת הלוואה. את הדוח ניתן להפיק במהירות וביעילות דרך חברה מקצועית שזו המומחיות שלה.

כיצד ניתן להפיק את הדוח bdi?

היום ניתן להפיק את כל הדוחות ולהוציא את כל הנתונים בצורה מרוכזת בצורה יעילה ומהירה ברשת אפילו באופן עצמאי. התשלום הוא לרוב סמלי והמידע מגיע בצורה גרפית ברורה עם הסבר מילולי לכל אחד מהנתונים. דוח BDI אישי מכיל את כל נתוני האשראי שלך. תוכל למצוא בו את דירוג האשראי שלך ואת הגורמים שמשפיעים עליו לרעה במקביל לגורמים שמשפיעים עליו לטובה. כמו כן תוכל לראות את חיווי האשראי עליך ולדעת לאן נושבת הרוח בנושא ההלוואה.  דוח BDI מרכז את כל הנתונים עלייך מבנק ישראל ביחד עם ניתוח תמציתי של הנתונים בכדי שתוכל להבין איפה אתה עומד ומה עליך לעשות.

היתרונות של דירוג אשראי גבוה:

דוח BDI, כאמור, מספק את כל נתוני האשראי שלך. כך תוכל לדעת עוד לפני שאתה בכלל חושב על להגיש בקשה להלוואה- אם יש סיכוי שיאשרו אותה. במידה ויש לך דירוג אשראי שלילי חשוב מאוד להתחיל לבצע פעולות כמו הקטנת ההוצאות, ביצוע תשלומים בזמן ופניה לייעוץ פיננסי לצורך שיפור הדירוג ומהר. במידה ודירוג האשראי שלך גבוה- זה הזמן ליהנות מהיתרונות.

ככל שדירוג האשראי שלך יותר גבוה ויותר עקבי לאורך זמן כך גדל הסיכוי לא רק לקבל הלוואה אלא גם לקבל הלוואה בתנאים טובים. היתרון המשמעותי של בעלי דירוג אשראי גבוה הוא האפשרות להתמקח על תנאי האשראי, תנאי ההלוואה ולדרוש ריביות טובות יותר.

דוח bdi

ומה קורה שהדוח bdi הוא שלילי?

במקרה והורדתם את הדוח והוא הראה לכם שדירוג האשראי שלכם נמוך, כנראה שאם תלכו לבנק או לכל חברה חוץ בנקאית כזאת או אחרת שנותנת פתרונות מימון, אתם תקבלו הלוואות בריביות לא כל כך אטרקטיביות שלפעמים עדיף בכלל לא לקחת אותן מפני שהן יכניסו אותכם לבור כלכלי לאחר "שכיביתם את השריפה הנוכחית".  במקרים אף קיצוניים יותר, אותם בנקים וחברות חוץ בנקאיות לא יסכימו לתת לכם אשראי מפני שהם חוששות שלא תצליחו לעמוד בתשלומי ההלוואה.

מה ניתן לעשות במקרים כאלו?

אם אכן הדוח bdi שלכם הראה שהתוצאות הן שליליות, יש לכם את האופציה להגיש בקשה לערעור ותיקון ושיפור דירוג האשראי. ישנם הרבה מאוד מקרים שיש סוג של כשל בקליטת הנתונים בין כל הגופים, ולמעשה יכול להיות שנעשה לכם עוול שלתקן אותו יהיה יחסית פשוט. אך חשוב גם לדעת שאם הדוח שלכם יצא שלילי בגלל התנהלות כלכלית בעייתית כמו הוצאות לפועל, פשיטות רגל וחשבונות מוגבלים. תצטרכו להמתים זמן יחסית ארוך עד שתוכלו להגיש בקשה לתיקון האשראי. החדשות הטובות הן, שגם במקרים הכלכליים הקיצוניים ביותר, תמיד אפשר בסופו של דבר לתקן את דירוג האשראי ולהפוך אותו מאדום לירוק.

קיבלתם תוצאות אדומות מדוח bdi ואינכם יודעים מה לעשות?

אתר מהון להון מזמין אותכם ללחוץ על 'שאלון הזכאות' שנמצא מצד שמאל בעמוד, ואנחנו נדאג להפנות אותכם לגורם מוסמך ומקצועי שיודע כיצד להתנהל מול הגופים השונים על מנת לתקן לכם את דירוג האשראי במהירות ויעילות.

לסיכום

כל בדיקת אשראי, בעיקר אם היא מבוצעת על ידך באופן עצמאי , מתחילה בהפקת דוח BDI אישי ועדכני. כל החברות והגופים המלווים במשק יודעים היום שלא לפתוח אשראי ולא לאשר הלוואה לפני שהם מבצעים בדיקת BDI ומקבלים את כל נתוני הסיכון של הלקוח. דוח BDI משקף את נתוני האשראי שלך ומספק תמונה אמיתית עליך בכדי שאתה, והגוף המלווה תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים

בדיקת בי די אי - מה היא בדיקת BDI ומה צריך לדעת? | מהון להון
תיקון אשראי

בדיקת בי די אי

מעוניינים לקחת הלוואה? רוצים להגדיל את מסגרת האשראי שלכם? עוד לפני התנאים והריביות אתם צריכים להכיר את המושג- בדיקת בי די אי. זו הבדיקה הראשונה

קרא עוד »