בדיקת החזרי מס

בדיקת החזרי מס

בדיקת החזרי מס

היום כבר רבים, עצמאיים ושכירים כאחד יודעים שייתכן ומגיע להם החזר מס מהמדינה. הרי הם משלמים מיסים כל חודש בחודשו ויכול מאוד להיות ששילמו יותר מדי ולכן כדאי ומומלץ לבצע בדיקת החזרי מס. יש כאלה שיודעים מה מגיע להם, אילו הטבות מס יש להם ואילו נקודות זיכוי מגיעות להם ויש כאלה שצריכים סיוע. כך או כך- יש לבצע בדיקה בהתאם.

בדיקת על ידי מומחים פיננסיים:

היום כל המידע נמצא בצורה מאוד ברורה וקלה להשגה ברשת ומי שמבין קצת בפן הפיננסי ויודע בדיוק מה מגיע לו מבחינת הטבות מס ונקודות זיכוי ממס הכנסה יכול לבצע את בדיקת המס בעצמו. עם זאת גם למי שבטוח שהוא מבין ויודע – מומלץ לפנות לאנשי מקצוע שיודעים לבצע בדיקת החזרי מס בצורה המהירה והייעלה ביותר.

דבר ראשון – מומחים בתחום החזרי המס יודעים בדיוק אילו הטבות מזכות במס ואילו נקודות זיכוי אתם צריכים שיהיו לכם. הם יודעים בדיוק איזו ניירת ואילו טפסים יש להגיש וכיצד להשיג אותם מחברות אחרות במהירות ובקלות. והכי חשוב – הם יודעים בדיוק כיצד מתנהלים מול רשויות המס ויכולים גם לחסוך לכם זמן כאב ראש, המון בירוקרטיה וגם להגדיל באופן משמעותי את הסיכוי שלכם לקבל את החזר המס שמגיע לכם.

חובת הוכחה

מס הכנסה אולי צריך להחזיר לכם מס והוא יעשה זאת אם יוכח, אך הוא לא יפנה אליכם באופן יזום ויציע לכם לבוא לקבל את הכסף שלכם. במידה ולא תבצעו את בדיקת המס ולא תדעו שאתם זכאים ותגישו בקשה לקבלת החזרי המס המגיעים לכם – הכסף לא יחזור אליכם. זה בדיוק הזמן לפנות לחברה מקצועית העוסקת בהחזרי מס שיכולה לבצע עבורכם בדיקת החזרי מס לוודא שאתם זכאים ולהגיש עבורכם את הבקשה וללוות אתכם עד שתקבלו את החזר המס במלואו.

מה קובע את גודל ההחזר?

כאשר מבצעים בדיקת החזרי מס ישנם הרבה מאוד קריטריונים אשר יקבעו את גודל ההחזר אשר מגיע לכם ממס הכנסה. בגדול, ככל ששילמתם יותר כסף למס הכנסה ממה שבאמת הייתם צריכים, כך ההחזר יהיה גבוה יותר וכמובן בתוספת של ריבית כלשהי. על מנת לצפות בכל הקריטריונים אשר מזכים אותכם להחזר מס מהמדינה, אתם יכולים ללחוץ כאן. והנה רק חלק קטן מהם:

  1. החלפת מקום עבודה במהלך ה-6 שנים האחרונות.
  2. רווחים והפסדים בשוק ההון.
  3. תרומה למוסדות ללא כוונת רווח.
  4. מכירה של נכס מגורים ב-6 שנים האחרונות.
  5. משכורת שהגובה שלה עולה מ-8,000 שקלים חדשים.
  6. ועוד.
בדיקת החזרי מס

טווח מחירים לביצוע בדיקת החזרי מס:

נכון שעצמאית בדיקת החזרי מס לא עולה אבל ביצוע נכון ומדויק של הבדיקה יחסוך לכם כסף וגם תרוויחו הרבה יותר. בכדי לבצע את הבדיקה בצורה נכונה, ולהגיש את הבקשה בצורה נכונה, מומלץ לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע בתחום. ישנם טווחי מחירים לביצוע בדיקת החזרי מס והם:

 כאשר מדובר בהחזר עד 750 ₪
טווח המחירים לביצוע בדיקת החזרי מס יהיה :
90-100 ₪

כאשר מדובר בהחזר עד 2,000 ₪
טווח המחירים לביצוע בדיקת החזרי מס יהיה
140-150 ₪

כאשר מדובר בהחזר עד 5,000 ₪
טווח המחירים לביצוע בדיקת החזרי מס יהיה
240-250 ₪

כאשר מדובר בהחזר עד 10,000 ₪
טווח המחירים לביצוע בדיקת החזרי מס יהיה
340-350 ₪

האם אלו כל המחירים?

אנחנו לא רוצים לאכזב אותכם, אך אלו לא כל העלויות כאשר מבצעים החזר מס עם חברה מקצועית. רוב החברות כיום במשק לוקחות גם אחוז מסוים מגודל ההחזר שמגיע לכם. לרוב, ככל שהעלות ההתחלתית שציינו בפסקה הקודמת תהיה נמוכה יותר, כך האחוז מן ההחזר שלכם יהיה גבוה יותר, וכמובן להיפך. לנו עוד לא יצא להיתקל בחברה שלוקחת את המחירים שציינו בפסקה הקודמת בתוספת יותר מ-20% מגובה ההחזר שאתם עתידיים לקבל. אם אותה החברה חוסכת לכם הרבה מאוד זמן, בירוקרטיה, כאבי ראש וכמובן מגדילה את הסיכויים שלכם משמעותית לקבל החזר מס גבוה יותר ממס הכנסה, זוהי עלות שלגמרי משתלמת לכל הצדדים.

תחשבו על זה רגע

תחשבו על זה לרגע, אפשר להגיד שאתם למעשה מקבלים כסף בחינם ומשום מקום. כסף שלא הייתם מודעים כלל וכלל שהוא מגיע לכם. שווה לבצע בדיקת החזרי מס על מנת לקבל את מה שמגיע לכם על פי חוק. מחפשים איש מקצוע אמין לביצע הבדיקה וההחזר? אתם יכולים ללחוץ ממש כאן. שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים