מומחים פיננסים מדגישים: "בתקופה של חוסר וודאות כלכלית, על מנת לצמצם הפסדים, להשיג יציבות וקבל תשואות גבוהות, תיתנו לגופים מובילים לנהל לכם את הכספים"

בשנה האחרונה אנחנו צופים בצניחה חדה של כלל החסכונות של הישראלים אם זה בגלל האינפלציה, נפילת הבורסות, עליית הריבית והתרסקות השקל. אך מנגד, כ-13% מהישראלים לא מרגישים זאת כלל, הם חווים יציבות, תשואות גבוהות ובעיקר שקל כלכלי. הם עושים זאת בזכות ניהול כסף חכם של גופים כלכליים מובילים בישראל. כך תעשו זאת גם.

נכתבה על ידי
נכתבה על ידישרון בינימין
קרא עוד

לכל בית השקעות בישראל יש מחלקת מחקר משל עצמה אשר אוספת נתונים על בסיס יומי ובוחן את כלל ההשקעות בארץ ובעולם. הם עושים זאת מכיוון שאם הלקוח מרוויח, גם הם מרוויחים. וכמובן שאם הלקוח מפסיד כספים, אז גם הם. זאת אחת הסיבות העיקריות שבתי ההשקעות בישראל מצליחים להשיג יציבות ותשואה גבוהה ללקוחותיהם גם בתקופות של שפל כלכלי וחוסר וודאות. 

אם אתם מנהלים את הכסף שלכם ישירות מול הבנק או כל חברת ביטוח כזאת או אחרת, אתם בוודאי מודעים לדמי הניהול הגבוהים אשר אתם משלמים בכל חודש. בין אם זה בדמי ההפקדה החודשיים או בניהול השוטף של הכספים. זה אולי נראה לכם זניח, אך אם תסתכלו למספרים בעיניים, אתם תבינו שאתם משלמים במצטבר עשרות אלפי שקלים מיותרים.

לעומת זאת, בתי ההשקעות המובילים, מביאים ללקוחות שלהם עוצמה וגב כלכלי, מה שמאפשר להם לקבל דמי ניהול נמוכים משמעותית ובכך להשאיר בכל חודש ללקוחות שלהם הרבה יותר כסף בכיס.

כאשר הישראלים משקיעים את הכסף שלהם לבד, הם מוקבעים לסל מוצרים מאוד מצומצם שמושפע ישירות מהכלכלה הישראלית והעולמית. זאת הסיבה העיקרית שרוב הישראלים חווים הפסדים חסרי תקדים כבר תקופה ממשוכת.

לבתי ההשקעות המובילים יש סל מוצרי השקעה רחב יותר אשר "הישראלי הפשוט" לא יכול לקבל אליהם גישה. בין אם זה קרנות גידור עולמיות, בנקים שוויצרים אשר משיגים יציבות ותשואה חיובית לאורך טווח ללא כל השפעה ממשברים כלכליים.

כאשר הכסף שלכם מנוהל על ידי בית השקעות מוביל, הכסף שלכם מנוהל על ידי מקצוענים שהאינטרס הישיר שלהם הוא שתרוויחו. כי כאשר אתם מרוויחים, הם מרוויחים. הם בעלי רישיון מרשות ניירות הערך, ויש להם את כל הידע והנסיון לנהל את הכסף לשכם בחוכמה ובמקצועיות.

כמו כן, היד שלהם תמיד נמצאת על הדופק, השינויים והבדיקות שהם נעשים על בסיס יום יומי על מנת להשיג את היציבות והתשואה הנדרשת. האינטרס של כל בית השקעות הוא ברור והוא לגרום לכסף שלכם לעשות יותר כסף.

"מעל ל-80,000 ישראלים ביצעו השוואה וניתוח מעמיק בין כל בתי ההשקעות המובילים בישראל על מנת להשיג יציבות ותשואה חיובית – בצעו בדיקה עכשיו"

(ההשוואה היא ללא עלות)