מהון להון משכנתאות ופיננסים

יועצי וצוות המשכנתאות של חברת מהון להון יעזרו לכם להגיע ליעדים האישיים והכלכליים שלכם במינימום זמן ובמקסימום מקצועיות תוך כדי ליווי ובניית תמהיל משכנתא אישי המותאם לצרכים האישיים של הלקוח. אנחנו איתך מהפגישה הראשונה ועד לחתימות בבנק (וגם אחרי).

השירותים שלנו

משכנתא ראשונה

לקראת רכישה של דירה חדשה? אנחנו נעשה את המכרז בכל הבנקים בשבילכם על מנת להוזיל את הריביות ולהשיג את המשכנתא האולטמטיבית עבורכם.

מחזור משכנתא קיימת

המשכנתא לוחצת אותכם? רוצים להוריד בהחזר ולחסוך עשרות ועד מאות אלפי שקלים במשכנתא? הצוות שלנו מנוסה במחזורים ובחסכונות משכנתאות קיימות.

משכנתא לכל מטרה

זקוקים למימון כספי גדול בריביות נוחות ובפריסה ארוכה? המומחיות של המשרד שלנו הוא בהלוואה לכל מטרה כנגד הנכס דרך הבנקים וחברות הביטוח.

משכנתא לעסקים

צריכים סכום כספי גדול על מנת להגדיל את העסק ולקחת אותו לרמה הבאה? משרדנו ילווה את העסק שלכם וישיג לכם הלוואה לטובת קידום העסק במינימום זמן.

משכנתא הפוכה

הגעתם לגיל השלישי ואתם זקוקים לסכום כסף גדול לכל מטרה? משרדנו ישיג עבורכם משכנתא הפוכה תוך מספר ימי עסקים כדי להשיג עבורכם שקט כלכלי.

משכנתא למסורבים

הבנק מסרב לתת לכם הלוואה בגלל טעויות העבר?  משרדנו מומחה בלהשיג הלוואה לכל מטרה גם כאשר הבנקים אומרים לא ובריביות אטרקטיביות במיוחד.

מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

הסיבות העיקריות מדוע לעבוד עם מהון להון

יחס אישי

מקצועיות

קשרים בגופים המובילים

זמן ביצוע

תשלום מבוסס הצלחה

כיצד מתבצע תהליך העבודה איתנו

פגישה ראשונית
(אצלנו או אצלך)

בניית תוכנית פעולה להשגת המטרות

תכנון לוח זמנים

חתימות בבנק

העלות של השירות שלנו משתנה מתיק לתיק. גובה התשלום נקבע על פי קושי התיק וזמן העבודה עליו. כבר בשיחת הייעוץ הראשונית, היועץ יגיד לכם מה עלות התיק במידה ותרצו להתקדם. אין אצלנו הפתעות.

אם זה היה תלוי בנו, כנראה שזה היה לוקח יומיים. במידה והלקוח משתף איתנו פעולה, אין סיבה שתוך זמן קצר, תראו כבר את התוצאות מהשירות שלנו.

להמציא לנו את המסמכים הרלוונטיים. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

היועץ של הבנק הוא לא יועץ. הוא איש מכירות שיש לו יעדים כלכליים שהבנק הציב לו. כמו שלא תלכו לבית המשפט בלי ייצוג הולם של עורך דין כי אתם לא דוברים את השפה המשפטית, לא הולכים לבנק לבד בלי לדעת בדיוק על מה חותמים וכמובן מה ההשלכות הכלכליות של העסקה.

כיום, הבנקים כפופים להרבה מאוד רגולציות וחוקים אשר לא מאפשרים להם לעזור לאנשים שבאמת זקוקים לכסף יותר מכולם. אך זוהי לא סוף הדרך. יש לנו הרבה מאוד דרכים להשיג מימון למסורבי בנקים בריביות שלעיתים הן לא פחות טובות מהבנק.

אנחנו בטוחים בשירות שלנו ב-100%. ואנחנו עוד יותר בטוחים שאם תקחו את האישור העקרוני לכל יועץ או חברה כזאת או אחרת בארץ, הם יגידו לכם שאין להם שום דרך להפוך את האישור לאטרקטיבי יותר.

"האושר הוא לא להיות עשיר בכסף, אלא התהליך בדרך לשם."