כפל ביטוחי

כפל ביטוחי

מהו כפל ביטוחי

בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לגביי התיק הביטוחי של כל אדם באשר הוא. המודעות הזאת הולכת וגדלה מפני שחברות הביטוח יוצאות במבצעים והנחות חסרות תקדים על מנת להצליח ולמשוך אליהן יותר ויותר לקוחות בכל חודש. תוסיפו לכך את התחרות הבלתי נתפסת של סוכני ביטוח פרטיים והנה לכם התוצאה של כפל ביטוחי. איך ניתן לאתר כפל ביטוחי? ממה הוא נגרם? וכיצד ניתן להימנע מכך לפעמים הבאות?

ממה נגרם כפל ביטוחי?

כפל ביטוחי נגרם למעשה מחוסר המודעות והתמימות של הציבור. ישנם הרבה מאוד נציגי ביטוח שישמחו להצליח ולמכור לכם ביטוחים לא רלוונטים אליכם וביטוחים שלמעשה לא נותנים לכם כלום ושום דבר, הם יחשבו אך ורק על האינטרס האישי והכלכלי שלהם. לכן, אנחנו תמיד נמליץ לכם למצוא סוכן ביטוח אמין שיש לו הרבה לקוחות ממליצים, ואם אפילו קיבלתם הפניה מחבר קרוב או מקרוב משפחה, אז בכלל מעולה!

חשוב לבדוק את התיק כל כמה זמן

זה לא סוד שרוב האנשים לא אוהבים להתעסק עם התיק הביטוחי שלהם. אבל חשוב מאוד להבין שעולם הביטוח הוא עולם מאוד דינמי וישנם הרבה מאוד רפורמות וחוקים שמשתנים כל הזמן ובתדירות יחסית גבוהה. אל תצפו שחברת הביטוח שלכם תחייג אליכם יום אחד ותגיד לכם שאתם זכאים להנחה בתיק הביטוחי שלכם, רוב הסיכויים שהם יחייגו אליכם להציע לכם עוד ביטוחים שונים בלי לבטל את הביטוח הקיים שלכם שאולי פג תוקף או שכבר לא רלוונטי. זוהי גם סיבה שכיחה לכפל ביטוחים שנוצרת עקב חוסר בדיקה של המבוטח. גם כאן, הדרך הטובה ביותר למנוע זאת היא על ידי סוכן ביטוח פרטי ואמין שיעשה זאת עבורכם.

כפל ביטוחי

אפשר גם לעשות זאת עצמאית

ישנם הרבה מאוד אנשים שלא אוהבים להסתמך על סוכני ביטוח ומעדיפים לעשות זאת בעצמם. ישנם הרבה מאוד אתרים כיום וחברות ביטוח שונות שגם נותנות את האופציה למבוטח להיכנס לאתר האינטרנט שלהם ולבחור את הביטוח הטוב ביותר עבורם. חשוב באותה הנשימה לציין כי כאשר עובדים עם סוכן ביטוח פרטי, יש לו הנחה מסוימת שרק הוא יכול לקבל מחברות הביטוח השונות. חברות הביטוח נותנות לסוכנים פרטיים את ההנחה הזאת על מנת לעודד אותם להביא אל לקוחותיהם אליהם לחברה. אם ברצונכם לבדוק על מה אתם מבוטחים בעצמכם ללא כל עזרה של גורם חיצוני, אתם יכולים להיכנס לאתר 'הר הביטוח' על מנת לבדוק את התיק הביטוחי שלכם לעומק.

מאיפה מוצאים סוכן ביטוח אמין?

  1. אנחנו ניתן לכם עוד המלצה קטנה, והיא לא להשיב כל כך במהירות להצעות שאתם מקבלים מסוכני ביטוח רנדומליים שמחייגים אליכם משום מקום. זאת היא אחת השיטות השכיחות ביותר של סוכני ביטוח להביא לקוחות אליהם למשרד. חשוב לזכור שישנו סיכוי לא גבוה בכלל שהם ינסו למכור לכם מוצרים לא רלוונטים שיכולים לגרום לכם לכפל ביטוחי. ישנם כיום הרבה מאוד סוכני ביטוח אמינים ומקצועיים וחשוב לדעת היכן למצוא אותם. הדרך הטובה ביותר היא לברר עליהם באינטרנט לפני שאתם סוגרים איתם את העסקה ומעבירים להם את האחריות הגדולה מאוד על התיק הביטוחי שלכם.

מציאת סוכן ביטוח עם אתר מהון להון

אתר מהון להון ישמח לתת לכם פתרון לאנשי ביטוח מקצועיים ואמינים שנבקו פעם אחר פעם בשטח. אם אתם זקוקים לטיפול דחוף של התיק הביטוחי שלכם, אם אתם זקוקים לשיפור פוליסות, בדיקה של כפל ביטוחים בתיק הקיים. אתם מוזמנים ללחוץ על שאלון הזכאות מצד שמאל באתר, לענות על מספר שאלות קצרות ופשוטות, ואנחנו נדאג להעביר את הפנייה שלכם לגורם המטפל הרלוונטי. שיהיה בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים