יועץ משכנתאות חרדי ב-2023

יועץ משכנתאות חרדי

יועץ משכנתאות חרדי

אם אתם אנשים דתיים וברצונכם לקחת משכנתא חדשה, למחזר משכנתא קיימת, או להגדיל את המשכנתא שלכם לכל מטרה, יש סבירות שאתם מעדיפים לעבוד עם יועץ משכנתאות חרדי על מנת שיהיה לכם יותר נוח לעבוד איתו. בשנים האחרונות, תחום ייעוץ המשכנתאות הפרטי הולך ותופס תאוצה. אנשים כבר מבינים שאם רוצים לקבל משכנתא טובה, צריך שיעמוד לצידם יועץ משכנתאות שחושב אך ורק על האינטרסים הכלכליים שלהם, וכמובן לגרום להם לשלם כמה שפחות לבנקים המלווים. במאמר הקרוב, נעסוק בנושא ייעוץ המשכנתאות הפרטי, וכמובן ניתן מספר טיפים שיעזרו לכם להגיע אל יועץ משכנתאות חרדי מתואם בדיוק את הצרכים האישיים שלכם. שתהיה קריאה מהנה!

למה עדיף להיעזר ביועץ משכנתאות חרדי?

בואו נשאל את השאלה הזאת בצורה אחרת, האם הייתם הולכים לבית משפט ללא ייצוג של עורך דין? מה הסיכויים שלכם היו לנצח במשפט אם אתם לא דוברים את השפה המשפטית (אגב גם עם הצדק אתכם). כנראה שהסיכויים שלכם היו לא הכי טובים. המשמעות היא זהה כאשר אתם הולכים לבנק ללא יועץ משכנתאות חרדי. הבנק למעשה מנצל את חוסר הידע של הלקוח על מנת להגדיל את הרווח בכמה שיותר. בהרבה מאוד מקרים זה ייראה לכם כאילו הבנקאי מציע לכם ריבית מצוינת, אך לטווח הרחוק, היא רק תעלה ותעלה, ואיתה ההחזר החודשי וכמובן קרן המשכנתא. 

יועץ משכנתאות חרדי

איזו ריבית יועץ משכנתאות חרדי יכול להשיג עבור לקוחותיו?

כמו שכבר הבנתם מן הפסקה הקודמת, השאלה היא לא איזה ריבית יועץ משכנתאות חרדי יכול להשיג עבור לקוחותיו. השאלה היא למעשה איזה תמהיל איכותי היועץ יכול להשיג עבור לקוחותיו. ואנחנו נשמח לחדד זאת לרגע. תמהיל משכנתא איכותי בנוי למעשה מכמה מסלולים שמושפעים מהרבה מאוד גורמים במשק הישראלי וכמובן מבנק ישראל. משכנתא איכותית נבנית לטווח הרחוק, וממש לא לכאן ועכשיו. כאשר מתכננים משכנתא, יש לנסות ולצפות מה העתיד צופה על מנת שהמשכנתא תישאר יציבה ולא יהיו בה הפתעות מיותרות. כמו כן, חשוב לראות איזה מסלולי משכנתא לוקחים על מנת שהקרן וההחזר החודשי לא יצמחו משמעותית עם השנים.

כאן מגיעה המקצועיות של יועץ משכנתאות בחולון

כאן בדיוק נכנסת העבודה העיקרית של יועץ משכנתאות חרדי. על כל יועץ משכנתאות פרטי דבר ראשון להבין את היכולות הכלכליות של המשפחה אותה הוא מייצג, הוא חייב לעשות אבחון כלכלי עכשווי, להבין פחות או יותר מה התוכניות הכלכליות העתידיות שלהם. האם הם מתכננים לגור בבית הזה כל החיים, האם זה בית להשקעה, האם הם מתכננים להביא עוד ילדים. אלו הם שיקולים שחובה לעשות אותם. משכנתא היא לא הלוואה לכמה שנים בודדות. יש חלק גדול מהאוכלוסיה שההלוואה הזאת הולכת איתם 20 ואפילו 30 שנה. חשוב מאוד לעשות את המיפוי הכלכלי הזה על מנת להתאים את המשכנתא ללקוח כמו כפפה.

יועץ משכנתאות חרדי

כמה כסף באמת חוסכים?

מהניסיון שלנו, כאשר מדברים על סכומי כסף אשר יועץ משכנתאות חרדי הולך לחסוך ללקוחותיו, זה נשמע תלוש מן המציאות. אך האמת בשטח היא שבממוצע יועץ משכנתאות פרטי מצליח לחסוך ללקוחותיו בין עשרות ועד מאות אלפי שקלים על ריביות מיותרות לבנקים. אלו הם סכומי כסף אדירים שיכולים לשנות חיים שלמים של משפחה. בין אם זה לקנות עוד בית, להשקיע בכלים פנסיונים, לחסוך עוד כסף עבור הילדים, לצאת לעוד חופשות ועוד. המטרה של יועץ משכנתאות פרטי בסופו של דבר היא לקצץ את הרווח של הבנק כמה שיותר, ולשמור ללקוחותיו כמה שיותר כסף בכיס הפרטי.

מה העלות של יועץ משכנתאות חרדי?

בממוצע, המחירים של יועץ משכנתאות חרדי הם יותר נמוכים מאשר יש היום בשוק בכל הארץ. אך בסופו של דבר חשוב לזכור שגם לרוב העלות נקבעת על פי הקושי של התיק. סביר מאוד להניח שאם מגיע ליועץ זוג לקוחות תקינים בבנק, עם הכנסות יפות שרוצים לקחת משכנתא ראשונה העלות הממוצעת תנוע בין 3,000 – 6,000 שקלים חדשים. אך עם הסיטואציה היא שונה, ואותו זוג נמצא במצבים כלכליים טיפה מורכבים יותר, העלות תהיה יחסית גבוהה. זה אפילו יכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים, תלוי בגודל ההלוואה שהלקוח רוצה לקחת.

יועץ משכנתאות חרדי

כמה טיפים למציאת יועץ משכנתאות חרדי

על מנת להגיע ליועץ משכנתאות חרדי מקצועי, לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם בדרך:

  • תוודאו שיש לו הסמכה: תוודאו במאה אחוז שהיועץ משכנתאות שאיתו אתם רוצים לעבוד, אכן כשיר מבחינה מקצועית לעשות זאת ושיש לו את האסמכתאות אשר מוכיחות זאת.
  • ותק: אין מה לעשות, ככל שהיועץ הוא יותר ותיק בשוק, זה מגדיל את הסיכויים שיש לו קשרים יותר טובים עם אנשי מפתח בבנק ובקרנות חוץ בנקאיות, וכך הוא למעשה יכול להשיג תנאים הרבה יותר טובים עבור לקוחותיו.
  • המלצות: סביר מאוד להניח שאתם מכירים כמה אנשים אשר השתמשו בשירות של יועץ משכנתאות חרדי, אין חכם מבעל ניסיון ודבר ראשון תתחילו לחפש מקרובים שלכם שחוו את השירות והם ממליצים על אותו היועץ.

שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים