4 טיפים למציאת יועץ משכנתאות בחולון

יועץ משכנתאות בחולון

יועץ משכנתאות בחולון

אם אתם גרים בעיר המדהימה חולון ואתם בדרך לקחת משכנתא חדשה, למחזר משכנתא קיימת, או שבכלל אתם רוצים לקחת משכנתא לכל מטרה וכבר הבנתם שלבנק לא כדאי ללכת לבד (אם לא נדבר על זה בהמשך), אז סביר מאוד להניח שאתם מחפשים יועץ משכנתאות בחולון. במאמר הקרוב אנחנו נדבר על תחום ייעוץ המשכנתאות, למה זה עדיף מאשר ללכת לבנק לבד, ולמה עדיף שיועץ המשכנתאות הפרטי שאתם עתידיים לעבוד איתו יהיה תמיד בסביבת מקום. שתהיה קריאה מהנה!

למה עדיף להיעזר ביועץ משכנתאות בחולון ולא ללכת לבנק לבד?

סביר להניח שכבר שמעתם את המשפט הזה כמה וכמה פעמים, אבל חשוב שתבינו שהבנק זה בסופו של דבר עסק לכל דבר ועניין. המטרה העיקרית בסופו של דבר של הבנק זה למכור לכם כסף, וכמובן שבכמה שיותר יקר. למעשה, הרווח שהבנק עושה הוא באמצעות הריביות, ועצוב להגיד אבל זה קורה בעיקר בגלל פערי הידע הרבים של הלקוחות אל מול הבנק שהם רוצים לקחת ממנו את המשכנתא. כאשר אתם משתמשים בשירותים של יועץ משכנתאות בחולון, אתם יכולים להיות בטוחים שנמצא איתכם איש מקצוע שהדבר שהכי חשוב לו הוא כמובן שתלמו כמה שפחות, ולקץ כמה שניתן ברווחים של הבנק.

יועץ משכנתאות בחולון

איזו ריבית יועץ משכנתאות בחולון יכול להשיג?

אתם לא צריכים לשאול את השאלה "איזו ריבית יועץ משכנתאות בחולון יכול להשיג עבורי", אתם צריכים לשאול את עצמכם איך יועץ משכנתאות בחולון בסופו של דבר גורם לי לשלם כמה שפחות. יכול להיות שמצאתם דיסוננס קטן במה שכתבנו, כי הרי בסופו של דבר ככל שהריבית נמוכה יותר ככה משלמים פחות נכון? במקרה של נטילת משכנתא זה קצת יותר מורכב. משכנתא למעשה מורכבת מכמה מסלולים שמושפעים ישירות מהשוק וכמובן מבנק ישראל. יכול להיות שהבנקאי יציע לכם ריבית מאוד נמוכה שתשמע לכם אטרקטיבית, אך הוא יודע שרוב הסיכויים שהריבית הזאת הולכת להתייקר עם השנים, וכמובן שביחד איתה המשכנתא שלכם.

כאן מגיעה המקצועיות של יועץ משכנתאות בחולון

המטרה בסופו של דבר של יועץ משכנתאות בחולון, וכמובן כל יועץ משכנתאות פרטי, היא להתאים את המשכנתא ללקוח כמו אל חליפה, משכנתא בגודל שלו, משכנתא שהוא יכול לעמוד בה, וכמובן משכנתא של סופגת מכות קשות מהשוק, אלה נשארת יציבה ומאוזנת כמה שניתן. על היועץ לבנות תמהיל משכנתא חכם שמורכב ממסלולים חכמים ואטרקטיביים לאותה התקופה, ובאותה נשימה שגם תצפה את העתיד הקרוב וגם הרחוק.

יועץ משכנתאות בחולון

כמה כסף באמת חוסכים?

יכול להיות שזה יישמע לכם סכומים שהם קצת תלושים מהמציאות, אבל האמת בשטח היא שבממוצע יועץ משכנתאות פרטי חוסך ללקוחותיו בין עשרות אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים בריביות עתידיות שהלקוח אמור לשלם לבנק. אתם מצליחים להבין בכלל איך הכסף הזה יכול לעשות שינוי לכל משפחה? איך זה יכול לשפר את איכות החיים שלהם? איך זה יכול לשפר את העתיד שלהם? זה בדיוק מה שיועצי משכנתאות פרטיים חווים בחיי היום יום שלהם, ולכן זאת אולי הסיבה הכי גדולה שבגללה מומלץ להיעזר בשירותים של יועץ משכנתאות פרטי כאשר אתם בדרך לנטילת משכנתא, או ביצוע פעולות במשכנתא הקיימת שלכם.

מה העלות של יועץ משכנתאות בחולון?

לרוב יועצי משכנתאות פרטיים גובים את התשלום עבור השירות שלהם לפי הקושי של התיק. מסקר שוק שערך האתר, עבור אנשים שתקינים מבחינה בנקאית, המחיר הממוצע של תיק יעלה בין 5,000 ל-10,000 שקלים חדשים. כמובן שהמחיר גם נקבע לפי הותק של היועץ והמקצועיות שלו. חשוב שתדעו שיועצי משכנתאות גובים את התשלום שלהם בכמה דרכים:

  • כל התשלום מראש
  • חצי בהתחלה וחלק בסיום התיק
  • בסיס הצלחה בלבד (הצלחה לרוב מוגדרת כאישור עקרוני)
יועץ משכנתאות בחולון

4 טיפים למציאת יועץ משכנתאות בחולון

וכמו שהבטחנו גדולת הכותרת, 4 טיפים שיעזרו לכם להגיע ליועץ משכנתאות בחולון שהוא מקצועי, אמין, ובעיקר כזה שישיג לכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם:

  • תוודאו שאכן יש לו תעודה: על תחום ייעוץ המשכנתאות אין כיום רגולציה וכמובן שלא לומדים את זה בתור תואר. אך יש הרבה מאוד קורסים שמעניקים הסמכות לעשות זאת, ויש כמובן גם את התאחדות יועצי המשכנתאות. תוודאו שליועץ באמת יש את האסמכתאות המתאימות.
  • ותק: תחום ייעוץ המשכנתאות נמדד על פי הקשרים שיש לאותו היועץ. אין מה לעשות, כנראה שאם יועץ נמצא בתחום 10 שנים, יהיו לו יותר קשרים מיועץ שכרגע התחיל לעבוד.
  • אתר אינטרנט: אתר אינטרנט ובכללי נוכחות במדיה החברתית, רק יוכיחו שאתם מתעסקים מול יועץ שיודע מה הוא עושה, וכמובן שהוא באמת ייתן שירות ולא חלילה וחס ייעלם לכם עם הכסף.
  • קשר בין אישי: חשוב מאוד שתתחברו ברמה האישית ליועץ המשכנתאות הפרטי שלכם. הוא הולך לדאוג לכם אולי להלוואה הכי גדולה שתקחו כל חייכם, לכן תמיד מומלץ לעשות זאת באהבה גדולה לאורך כל התהליך ולהימנע מכמה שיותר תחושות שליליות.

שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים