הרגולטור על שוק ההון חושף! "מי שלא ינצל במהרה את רפורמת הביטוחים החדשה, עתיד לשלם אלפי שקלים מיותרים עד סוף השנה"

אף אחד לא האמין שזה יקרה, אך הממשלה, משרד האוצר ורשות שוק ההון שמעו את זעקת העם על יוקר המחיה והאינפלציה והעבירה רפורמת בזק על תעריפי ביטוחי החיים וביטוחי הבריאות בכלל החברות המובילות. עקב זאת, מחירי הביטוח עודכנו, ואזרחי ישראל יהנו מהוזלה משמעותית על תיק הביטוח שלהם. אך ללא בדיקה קפדנית מצד הלקוח, חברות הביטוח לא יורידו את התעריפים על דעת עצמן.

הכתבה נכתבה על ידי
הכתבה נכתבה על ידידוקטור אמיר נאור
קרא עוד

"להלן דוגמה לחיסכון סטנדרטי של אזרח אשר ביצע בדיקה מקיפה"

בבדיקה קצרה של כמה דקות, שאול חסך כ-2868 ש"ח בשנה

שאול טל מנס ציונה מספר לנו שהמצב הכלכלי פה נהיה כמעט בלתי ניתן לסבילה. יותר מ-3 משכורות שהוא מרוויח פשוט נבלעות עצם עליית המחירים במשק. החוגים לילדים, מחירי הדלק, חופשות לחו"ל, שכירות, ריביות על הלוואות ומה לא. 

"למזלי, לפחות הצלחתי לחסוך כמה מאות שקלים בחודש שמצברים לאלפי שקלים בשנה. נכון זאת טיפה במים, אבל זה מאפשר לנו להיות יותר גמישים  מבחינה כלכלית בחיי היום יום ואפשר לנו להשאיר את האף טיפה יותר מעל המים עד שהמצב יתייצב"

הרגולטור על שוק ההון מתאר מצב אבסורדי ובלתי ניתן לתפיסה:

"אני מסכים שההתעסקות בתיק הביטוח האישי יכולה להיות לא נעימה ואפילו קצת מייגעת. אך מרבית מן האוכלוסיה במדינת ישראל איננה מודעת כמה היא משלמת על הביטוחים. רוב האנשים אפילו לא יודעים על מה הם מבוטחים. אנשים חייבים לפנות כמה דקות מהזמן שלהם, להתעדכן ברפורמות החדשות, ולבצע בדיקה מהירה שלא לוקחת יותר מ-10 דקות על מנת לחסוך סכומי כסף משמעותיים, וכמובן להיות מכוסים בהתאם לצרכי המבוטח.

כפי שניתן לראות, הסכומי כסף שניתן לחסוך בזכות הרפורמות העדכניות של שנת 2023 הם משמעותיים ביותר. כל אדם במדינת ישראל יכול לבצע את הבדיקה בעצמו או עם איש מקצוע ולבחון האם הוא זכאי לחיסכון משמעותי. הבדיקה שלעצמה איננה לוקחת יותר מ-10 דקות בלבד והיא צריכה לכלול היתכנות להוזלה, מציאת כפל ביטוחי וכמובן התאמת ביטוחים רלוונטיים למבוטח.

"עשרות אלפי ישראלים כבר ביצעו את הבדיקה, מצאו כפל ביטוחי וחסכו אלפי שקלים בשנה. לחצו כאן כדי לבדוק את זכאותכם"

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק כמה כסף אפשר לחסוך עבור הביטוחים שבעלותך"

[מעל 102,060 ישראלים בדקו וחסכו!]

(הבדיקה היא ללא עלות)