מומחה השקעות חושף: "השוק במשבר עצום,
קופות הגמל, קרנות ההשתלמות והפנסיות הפסידו עשרות אחוזים - בדקו עכשיו אפיקי השקעה אלטרנטיביים על מנת להגן על הכסף שלכם"

בזמן שרבים מחכים שהריבית תרד, מחכים לקבלת תשואה מהבנק, או גרוע מכך, מפסידים כספים רבים עקב הירידות החדות בשוק ההון ועליות חסרות התקדים בריביות הבנקים, ישנם ישראלים רבים שמצליחים להפוך את המצב
באמצעות שיטות שפותחו על ידי כמה סוכנויות פנסיוניות אשר משיגות לכלל לקוחותיהן תשואות גבוהות וחיוביות.

הכתבה נכתבה על ידי
הכתבה נכתבה על ידידוקטור אמיר נאור
קרא עוד

זה לא סוד שהאינפלציה פגעה בצורה דרמטית בערך של הכסף. יחד עם זאת, הירידות החדות בשוק ההון, מט"ח ואג"ח פגעו משמעותית בכל כיס ישראלי. אם זה בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות ואפילו הפנסיות שחוו הפסדים של עשרות אחוזים. מנגד, ישנם עשרות אפיקי השקעה אשר משיגים תשואות גבוהות וקבועות לכלל המשקיעים.  השקעות אלו נקראות השקעות אלטרנטיביות ובשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים, בתי השקעות ומתכננים פיננסים מוסמכים הולכים לכיוון הזה על מנת להשיג תשואות מרשימות ובטוחות לכלל המשקיעים, גם כאשר העולם נמצא במשבר כלכלי עצום.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אתם אנשים צעירים או פנסיונרים עם חסכונות רבים, חשוב שתדעו שישנו סיכוי סביר מאוד שהירידות החדות בשווקים העולמיים פגעו לכם בכלל החסכונות. בסופו של דבר הכיס האישי הוא הנפגע הישיר מזה, וכמובן שהעתיד הכלכלי.

הדבר המעודד הוא, שכאשר יש ירידות במקום אחד, יש יציבות ואפילו עלייה בנתיבי השקעה אחרים. אם אתם לא חיים את התחום, סביר מאוד להניח שלא תהיו חשופים למגוון האופציות השונות העומדות בפניכם. זאת הסיבה שמאות אלפי ישראלים נעזרים במתכנן פיננסי מוסמך אשר מנהל את כספם בצורה מושכלת, וכמובן הם נהנים מתשואות גבוהות, והכי חשוב נחת שיש על מי לסמוך בזמנים קשים – המתכנן הפיננסי עושה זאת באמצעות השקעות אלטרנטיביות מניבות.

תוכלו לבדוק את בקלות תוך פחות מדקה אם גם אתם יכולים להגדיל את תשואת החסכונות שלכם משמעותית באמצעות השקעות אלטרנטיביות (למעלה מ-67,400 אנשים עשו זאת)

שרון הוא מקרה קלאסי של ישראלי שחווה הפסדים בקרנות ההשתלמות וקופת הגמל שלו עקב הירידות החדות בשוק ההון ושווקי העולם. לאחר שהבין שהוא אינו יכול לעשות זאת בעצמו, והדרך היחידה שלו להציל את התיק הפיננסי שלו בעשרות אחוזים, הוא פנה למתכנן פיננסי שינהל עבורו את תיק ההשקעות ויחפש אפיקי השקעה אלטרנטיביים על מנת להציל את התיק מהפסדים של עשרות אחוזים. 

לאחר מספר חודשים, שרון הצליח לאזן את התיק שלו באמצעות השקעות חלופיות, וכעבור זמן מה התיק חווה עליה משמעותית. 

הממשלה מודעת לכך שהעמלות אשר האזרחים משלמים יכולות להיות גבוהות במיוחד, חשוב גם מאוד לציין שבסופו של דבר הממשלה מעודדת את האזרחים לחסוף כמה שיותר כסף. עקב כך, היא הוציאה תקנה מיוחד אשר נקראת "תקנות הניוד". תקנה זאת מאפשרת לכל אדם אשר יש ברשותו חיסכון כספי בקרן ההשתלמות, קופת גמל או כל מכשיר פיננסי כזה או אחר, להעביר אותו לחברה אחרת ללא כל עמלות או מיסים. ובכך למעשה לעלות את תשואת הכסף משמעותית באמצעות השקעות אלטרנטיביות מפוקחות.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק איך ניתן להשיג תשואות גבוהות ולהימנע מהפסדים של עשרות אחוזים באמצעות השקעות אלטרנטיביות"

[מעל 67,400 ישראלים הגדילו את התשואה משמעותית!]

(הבדיקה היא ללא עלות)