פוטנציאל רווח של מאות אחוזים: עם תוכנית מתאר מאושרת, מתחם בגדרה מציע קרקעות להשקעה החל מ-185,000 ש"ח בלבד והמשקיעים נוהרים על המציאה

במשך שנים ארוכות, לא הייתה אפילו קרקע אחת בגדרה שתוכנית המתאר שלה אושרה לבנייה. עד שהכול השתנה ברגע שמתחם 8 המדובר נכנס לתמונה. השטח הוא היחיד אשר מיועד לבנייה ומיקומו נמצא סמוך לישובי גדרות היוקרתיים.

לאחר שנים ארוכות ללא שיווק קרקעות באזור, אחד מן המתחמים היוקרתיים באזור גדרות החל בתהליך השיווק.

עיניי על המשקיעים מסתכלות אל האזור מפני שזוהי הקרקע היחידה אשר פוטנציאל התשואה שלה עומד על מאות אחוזים מרגע קבלת היתר הבניה. 

הביקוש הגבוה + הקרקעות המועטות = אלפי משקיעים שרצים אל ההשקעה.

מאז הקמתה של גדרה, היא הספיקה להתפתח מאוד. כיום, הישוב מאכלס מעל ל-30,000 תושבים. למרות ההתפתחות המרשימה, המועצה המקומית רוצה לפתח את האזור עוד יותר ולמשוך אליה עשרות אלפי תושבים בשנים הקרובות.

למרות זאת, מתחם 8 הממוקם בחלקה המערבי של גדרה הוא האזור היחיד אשר קיבל אישור לבנייה בכל העיר – מתחם בו, לפי התכנון, יבנו כ-2,000 דירות חדשות. 

חשוב לציין:

  • הקרקע איננה מיועדת לבניה פרטית.
  •  הקרקע כרגע איננה זמינה לבניה

חשוב לציין שלפרויקט יש תמיכה ממשלתית, ויתרה מזאת, המתחם מקודם באופן מאוד אקטיבי על ידי עיריית גדרה. כל זה מאיץ מאוד את קידום התוכנית לעבר קבלת ההיתר.

ברגע שהיתר הבניה יתקבל, שווי הקרקע צפוי לזנק במאות אחוזים.

הרבה מאוד שנים היה ביקוש לקרקע בגדרה עקב ההתפתחות המאסיבית שלה. אבל לראשונה מזה זמן רב, יש ביקוש לקרקע עם תוכנית מתאר מאושרת.

הביקוש תמיד היה גבוה, אך לא הייתה קרקע כזאת זמינה.

התוצאה: עליית מחירים תלולה ומלחמה בין
רוכשים ומשקיעים על כל קרקע שיצאה לשוק.

כל זאת השתנה ברגע שתוכנית המתאר של מתחם 8 אושרה בשעה טובה ע"י הוועדה המקומית לתכנון ובנייה למשקיעים ברחבי הארץ.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק האם עדיין נשארו קרקעות להשקעה בעיר גדרה המבוקשת"

(הבדיקה היא ללא עלות)