למה זה לא בחדשות? "סל מוצרים אטרקטיבי מייצר תשואה דו ספרתית על כספי החסכונות. ורק 5% מהישראלים שמעו עליו"

סביר מאוד להניח שלא תקבלו טלפון מהבנק או מהחברה שמנהלת לכם את הכספים לגביי מוצרים רווחיים ואטרקטיביים שלא בבעלותם שנמצאים כרגע בשוק. האינטרס הכלכלי שלהם מובהק וברור. בכתבה הקרובה נסרוק כמה מוצרים פיננסים שהשיגו תוצאות מרשימות ומפתיעות {שמאוד שווה לבדוק} בזמן שרוב המוצרים הפיננסים בישראל בהפסדים דרמטיים.

פוליסת חיסכון אשר חשופות למניות

מתוך "גמל נט"

בעוד שהמצב הכלכלי בארץ מדשדש מחוסר הוודאות שמתרחש, בחו"ל השוק שונה מאוד ונמצא בעלייה משמעותית. בעוד שבארץ התשואה הממוצעת למסלולים שלא חשופים כלל כלל לחו"ל ולמניות עומד רק על 4.16% בשנה האחרונה, המסלולים החשופים לחו"ל נראים אחרת לגמרי:

  • ממוצע תשואה של פוליסות חיסכון מניות של כלל החברות עומד על 6.04% בשנה האחרונה
 
 ניתן לראות בקלות את הפערים חסרי הפרופורציה בין התשואות במסלולים השונים, ואתם תופתעו לגלות את הקלות בה ניתן לעבור בין החברות ובין המסלולים השונים הנכונים אך ורק לכם.

פוליסות חיסכון אשר חשופות למניות לחו"ל

 גם כאן, המצב הכלכלי בארץ מאוד השפיע על התשואות של כלל החברות, אך אותם אנשים שבדקו והבינו את הפערים בין ישראל לשאר העולם, מקבלים כיום תשואות דו ספרתיות. לצורך ההשוואה צריך להבין שהתשואה הממוצעת של כלל החברות לפוליסות חיסכון שלא חשופות לחו"ל ולמניות עומד רק על 3.44% תשואה בשנה האחרונה.

כאן גם ניתן לראות בבירור שאחד מן מוצרי החיסכון הכי משתלמים בשוק פשוט לא עובד בשבילנו שהוא תלוי אך ורק בישראל. מומלץ לבדוק את האופציה של רענון המסלולים בחברה הקיימת שלכם או לחילופין לעבור לחברה אשר מציעה תנאים ותשואות טובות יותר.

חשוב לציין את חשיבות התקופה וכמובן שהיד תישאר על הדופק

השווקים הפיננסים הם דינאמיים ומשתנים כל הזמן. מי שלא ידע להתאים את מסלולי קרן הפנסיה/גמל/השתלמות למצב השוק, משאיר כסף על השולחן ומפספס מאות אלפי שקלים שיכולים להיות שייכים לו.

היום תוכלו לעבור לבית השקעות טוב יותר עם אינטרס אמיתי לייצר לכם תשואות גבוהות יותר על ידי התאמת המסלול שלכם למצב השוק בעקביות ובמסירות.

המעבר הזה הוא יותר מהיר ויותר קל ממה שאתם כנראה חושבים ויכול לעזור לכם לשפר משמעותית את עתידכם הכלכלי. 

ההמלצה שלנו היא להיות בפיקוח תמידי על קרן ההשתלמות/קופת הגמל/פנסיה/תיק המניות שלכם וכ'ו או לתת למתכנן פיננסי מומחה לעשות זאת בשבילכם  על מנת בראש ובראשונה לא להפסיד את הכספים שעמלתם כל כך לחסוך, ואם כבר אפשר להרוויח תשואה דו ספרתית, אז למה לא?

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבצע בדיקה והשוואה עם מומחה פיננסי בין כלל החסכונות אשר בבעלותך לבין המוצרים המנצחים של 2023"