יועץ משכנתאות בבנק

יועץ משכנתאות בבנק

יועץ משכנתאות בבנק

כאשר אתם רוצים לקחת משכנתא חדשה, או לבצע כל פעולה כזאת או אחרת במשכנתא הקיימת שלכם ואתם הולכים לבנק, אתם הולכים לקבל שירות מיועץ משכנתאות בבנק. במאמר הקרוב אנחנו נערוך השוואה של כל הפרמטרים העיקריים לבין יועץ משכנתאות שעובד בבנק לבין יועץ משכנתאות פרטי. מה כדאי? מה משתלם יותר? האם זה בכלל המהלך הנכון עבורכם? במאמר הקרוב נענה על שאלות המפתח הללו, וכמובן ניתן לכם מספר טיפים מרכזיים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטות הפיננסיות הטובות ביותר עבורכם.

יועץ משכנתאות בבנק - עבור מי הוא עובד?

יכול להיות שזה יישמע לכם מוזר, אבל היועץ משכנתאות בבנק בסופו של דבר עובד עבור הבנק, ולא בשבילכם. המטרה שלו בסופו של דבר היא לחשוב על האינטרסים של הבנק, וכמובן על היעדים הכלכליים של הבנק. המטרה שלו בסופו של דבר היא למכור לכם את המשכנתא עם הריביות הטובות ביותר עבור הבנק בו עובד על מנת להגדיל את הרווח של הבנק על חשבון הלקוח. אם אתם באים בלי ידע מקדים על עולם המשכנתאות, סביר מאוד להניח שתקבלו משכנתא לא אטרקטיבית במיוחד.

אם אין לכם את הידע בעולם המשכנתאות, יועץ משכנתאות פרטי עושה זאת עבורכם. המטרה המרכזית שלו היא לדאוג לאינטרסים האישיים של הלקוח, ולקצץ את רווחי הבנק ככל הניתן.

יועץ משכנתאות בבנק

יועץ משכנתאות בבנק - המשכנתא תהיה מאותו הבנק

הידעתם שאם לדוגמה אתם באים לקחת משכנתא מבנק האם שלכם, יכול להיות מאוד שסניף אחר של אותו הבנק ייתן לכם משכנתא עם ריביות שונות לגמרי? זה קורה בגלל שלכל סניף יש את היעדים שלו. כאשר אתם הולכים ליועץ משכנתאות בבנק, למעשה אתם סוגרים לעצמכם את האופציה לעשות מיקוח בין כל שאר הסניפים וכמובן בין כל הבנקים. מה שבסופו של דבר לא נותן לכם מנעד ריביות והשוואה על מנת בסופו של דבר לשלם כמה שפחות.

יועץ משכנתאות פרטי מקצוען, אמור לעשות מכרז ריביות בין כמה בנקים, ואפילו בין כמה סניפים של אותו הבנק על מנת באמת להשיג את המשכנתא הזולה והאטרקטיבית ביותר עבור הלקוחות שלו.

יועץ משכנתאות בבנק - מיקום גאוגרפי בארץ

בסופו של דבר, אנחנו הישראלים אוהבים את הדברים כמה שיותר קרוב אלינו. אם סניף האם שלכם נמצא באותו העיר בה אתם מתגוררים, ישנה סבירות גדולה מאוד שאת המשכנתא שלכם תיקחו ממנה. ומה למעשה עשיתם כאן? עוד הפעם עצרתם את עצמכם מלקבל כמה הצעות מכמה סניפים ובנקים שונים. ובכך חסמתם לעצמכם את האופציה להוריד את הריביות כמה שיותר.

יועץ משכנתאות פרטי בסופו של דבר רוצה לדאוג לכם לשלם כמה שפחות. אם לדוגמה אתם גרים בהוד השרון, והיועץ דאג לכם למשכנתא מאוד אטרקטיבית בחולון, לא הייתם משקיעים חצי יום על מנת לנסוע לשם בשביל לשלם בסופו של דבר עשרות אלפי שקלים פחות? כנראה שהייתם עושים את זה שמציגים את זה כך.

יועץ משכנתאות בבנק

עלות של יועץ משכנתאות בבנק

למי שעוד לא יודע, העלות של יועץ משכנתאות בבנק היא ללא עלות כלל. האם זה אומר שזה כדאי? תחליטו אתם בסופו של דבר. בלהבדיל מיועץ משכנתאות אשר נמצא בבנק, העלות של יועץ משכנתאות פרטי משתנה מיועץ ליועץ ולרוב נקבעת על פי הגובה של התיק. תתכוננו לשלם כמה אלפים טובים לשירות של היועץ הפרטי. אך בסופו של דבר העלות של השירות אמור להתגמד לעומת הריביות שאתם הולכים לחסוך בכל חיי המשכנתא שלכם. חשוב מאוד לוודא שאתם אכן משתמשים בשירות של יועץ משכנתאות מומחה על מנת באמת להשיג את התוצאות שעד כה דיברנו עליהם במאמר.

~ על מנת לקבל כמה טיפים למציאת יועץ משכנתאות מומחה – לחצו כאן ~

ותק + ניסיון + קשרים

כמו בכל תחום, אתם רוצים בסופו של דבר שהאיש שאתם עובדים איתו, יהיה כמה שיותר מקצוען ועם ותק בתחום. זה לא משנה אם אתם רוצים לקחת את השירות של יועץ משכנתאות בבנק, או של יועץ משכנתאות פרטי, תוודאו שלפחות יש לו מספר תיקים שהוא ניהל בעבר ושהוא אכן כשיר לטפל בכם. תחום המשכנתאות בישראל עובד בעיקר על קשרים וכמובן כוח. ככל שהאיש שמטפל בכם הוא יותר "מקושר", כמה למעשה אתם מגדילים את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא אטרקטיבית במיוחד.

יועץ משכנתאות בבנק

זקוקים ליועץ משכנתאות מומחה?

החלטתם שאתם רוצים לקבל שירות של יועץ משכנתאות פרטי לא של יועץ משכנתאות בבנק? הצוות של מהון להון ישמח לתת לכם את השירות במלוא המקצועיות:

~ אם אתם צריכים יועץ שמתמחה במשכנתאות חדשות/מחזור משכנתא – לחצו כאן ~

~ אם אתם צריכים יועץ שמתמחה בהגדלת משכנתא קיימת – לחצו כאן ~

שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים