חסר תקדים: "השוק במשבר עצום,
קופות הגמל, קרנות ההשתלמות והפנסיות הפסידו עשרות אחוזים - בדקו עכשיו אפיקי השקעה אלטרנטיביים על מנת להגן על הכסף שלכם"

בזמן שרבים מחכים שהריבית תרד, מחכים לקבלת תשואה מהבנק, או גרוע מכך, מפסידים כספים רבים עקב הירידות החדות בשוק ההון ועליות חסרות התקדים בריביות הבנקים, ישנם ישראלים רבים שמצליחים להפוך את המצב
באמצעות שיטות שפותחו על ידי כמה סוכנויות פנסיוניות אשר משיגות לכלל לקוחותיהן תשואות גבוהות וחיוביות.

זה לא סוד שהאינפלציה פגעה בצורה דרמטית בערך של הכסף. יחד עם זאת, הירידות החדות בשוק ההון, מט"ח ואג"ח פגעו משמעותית בכל כיס ישראלי. אם זה בקופות הגמל, קרנות ההשתלמות ואפילו הפנסיות שחוו הפסדים של עשרות אחוזים. מנגד, ישנם עשרות אפיקי השקעה אשר משיגים תשואות משתלמות. השקעות אלו נקראות השקעות אלטרנטיביות ובשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים, בתי השקעות ומתכננים פיננסים מוסמכים הולכים לכיוון הזה על מנת להשיג תשואות מרשימות ובטוחות לכלל המשקיעים, גם כאשר העולם נמצא במשבר כלכלי עצום.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אתם אנשים צעירים או פנסיונרים עם חסכונות רבים, חשוב שתדעו שישנו סיכוי סביר מאוד שהירידות החדות בשווקים העולמיים פגעו לכם בכלל החסכונות. בסופו של דבר הכיס האישי הוא הנפגע הישיר מזה, וכמובן שהעתיד הכלכלי.

הדבר המעודד הוא, שכאשר יש ירידות במקום אחד, יש יציבות ואפילו עלייה בנתיבי השקעה אחרים. אם אתם לא חיים את התחום, סביר מאוד להניח שלא תהיו חשופים למגוון האופציות השונות העומדות בפניכם. זאת הסיבה שמאות אלפי ישראלים נעזרים ביועץ פנסיוני מוסמך אשר מנהל את כספם בצורה מושכלת, וכמובן הם נהנים מתשואות משתלמות,  והכי חשוב נחת שיש על מי לסמוך בזמנים קשים – היועץ הפנסיוני עושה זאת באמצעות השקעות אלטרנטיביות מניבות.

תוכלו לבדוק אם גם אתם יכולים להגדיל את תשואת החסכונות שלכם באמצעות השקעות אלטרנטיביות

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק איך ניתן להשיג תשואות משתלמות ולהימנע מהפסדים  באמצעות השקעות אלטרנטיביות"

(הבדיקה היא ללא עלות)