מעודד! "השקעה בקופת גמל היא עדיין אחת ההשקעות היציבות בישראל גם בתקופות מאתגרות כלכלית"

בזמן שרבים מחכים שהריבית תרד, מחכים לקבלת תשואה מהבנק, או גרוע מכך, מפסידים כספים רבים עקב הירידות החדות בשוק ההון ועליות חסרות התקדים בריביות הבנקים, ישנם ישראלים רבים שמצליחים שניידו את ההשקעות שלהם לעבר קופת גמל על מנת לייצב את תשואת החסכונות אשר בבעלותם"

הכתבה נכתבה על ידי
הכתבה נכתבה על ידידוקטור אמיר נאור
קרא עוד
השקעה אלטרנטיבית

זה לא סוד שהאינפלציה פגעה בצורה דרמטית בערך של הכסף. יחד עם זאת, הירידות החדות בשוק ההון פגעו משמעותית בכל כיס בישראל. אך עדיין אם זאת, כאשר מסתכלים שנים אחורה, ואפילו על התקופה הנוכחית, השקעה בקופת גמל היא השקעה יחסית יציבה אשר מאפשרת לישראלים להצליח לעבור תקופות פחות יציבות כלכלית.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אתם אנשים צעירים או פנסיונרים עם חסכונות רבים, חשוב שתדעו שישנו סיכוי סביר מאוד שהירידות החדות בשווקים העולמיים פגעו לכם בכלל החסכונות, בין אם זאת בקרן ההשתלמות, קופת הגמל, הפנסיה וכ'ו. בסופו של דבר הכיס האישי הוא הנפגע הישיר מזה.

הדבר המעודד הוא, שכאשר יש ירידות במקום אחד, יש יציבות ואפילו עלייה בנתיבי השקעה אחרים. אם אתם לא חיים את התחום, סביר מאוד להניח שלא תהיו חשופים למגוון האופציות השונות העומדות בפניכם. זאת הסיבה שמאות אלפי ישראלים נעזרים במתכנן פיננסי מוסמך אשר מנהל את כספם בצורה מושכלת, וכמובן הם נהנים מתשואות משלתמות בהשקעות בקופות גמל.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק השקעה בקופת גמל על מנת להגדיל את תשואת החסכונות"

(הבדיקה היא ללא עלות)