שוק תחרותי שמטיב עם הלקוחות! "ריבית המשק בנסיקה, ואיתה ביחד הריביות על הפקדונות שלנו. היכן ניתן לקבל ריביות אטרקטיביות לפיקדון קצר מועד?"

זה כבר לא סוד שהמשק נמצא במשבר, האינפלציה הגוברת והריבית שלא מפסיקה לעלות. אך יחד עם זאת, חברות ההשקעה לא מפסיקות לעלות את הריביות המובטחות לפקדונות על מנת למשוך עוד לקוחות לשורותיהן. היכן תקבלו את הריבית הגבוהה ביותר עבור הכסף שלכם?

הכתבה נכתבה על ידי
הכתבה נכתבה על ידידוקטור אמיר נאור
קרא עוד
ריבית אפקטיבית

פק"מ הוא אחד הכלים הכי חכמים ופשוטים להשגת יעדים כספיים ומובטחים בטווח הקצר. הוא מאפשר לך להשקיע כסף בצורה חכמה ובטוחה לטווח קצר זמן ולקבל תשואה מובטחת (בתקופה זו גם גבוהה) עבור הכסף שלכם.

פיקדון קצר מועד מתאים במיוחד לאלו שמחפשים להגן על הכסף שלהם ולמעשה להשקיע ללא סיכון כלל תוך כדי ידיעה איזה סכום כסף הם יקבלו בסוף תקופת ההשקעה שסוכמה עם אותו הגוף הפיננסי.

אם אתם מחפשים צורה פשוטה ויעילה להשקיע כסף בטוח ולקבל תשואה טובה על ההשקעה שלכם, אז פיקדון קצר מועד הוא בדיוק הכלי שאתם צריכים!

  1. בטחון ובקרה: פיקדון קצר מועד הוא אחד הכלים הבטוחים והפשוטים ביותר להשקעת כסף. הכסף שמופקד בפיקדון זה אינו נגיש לכם עד לתאריך המוגדר של החזר ההשקעה. בכך נוצר טיפול מבטיח ובקרה על הכספים שלכם והם מוגנים מפני סיכונים כמו פירעון חברות וכו'.

  2. גמישות: פיקדון קצר מועד מאפשר לכם להשקיע סכום קטן יחסית בטווח קצר ולקבל תשואה גבוהה ומשתלמת על ההשקעה שלכם.

  3. תשואה גבוהה בתקופה של ריבית גבוהה: פיקדון קצר מועד מאפשר לכם לקבל תשואה גבוהה ובטוחה על ההשקעה שלכם בטווח הקצר. 

כמו כן, הגופים הפיננסים המובילים בישראל העלו גם הן את הריביות על הפקמ"ים על מנת למשוך אליהם כמה שיותר לקוחות. במקומות מסוימים ניתן לקבל ריבית של 3% – 6% עבור הכסף שלכם. שווה בדיקה.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק כמה כסף אפשר לחסוך על דמי ניהול מיותרים וכמובן להגדיל משמעותית את תשואת החסכונות שבבעלותך"

[מעל 60,000 ישראלים הגדילו את התשואה משמעותית!]

(הבדיקה היא ללא עלות)