מומחה השקעות חושף: "השוק במשבר עצום, בדיקה מיידית של קרנות ההשתלמות, קופות הגמל והחסכונות האישיים הן בגדר חובה לביטחון הכלכלי שלך ושל ילדיך"

בזמן שרבים מחכים שהריבית תרד, מחכים לקבלת תשואה מהבנק, או גרוע מכך, מפסידים כספים רבים עקב הירידות החדות בשוק ההון ועליות חסרות התקדים בריביות הבנקים, ישנם ישראלים רבים שמצליחים להפוך את המצב
באמצעות שיטות שפותחו על ידי כמה סוכנויות פנסיוניות אשר משיגות לכלל לקוחותיהן תשואות גבוהות וחיוביות.

הכתבה נכתבה על ידי
הכתבה נכתבה על ידידוקטור אמיר נאור
קרא עוד

זה לא סוד שהאינפלציה פגעה בצורה דרמטית בערך של הכסף. יחד עם זאת, הירידות החדות בשוק ההון פגעו משמעותית בכל כיס בישראל. מעבר לכך, ישנו מחדל חדש אשר פוקד את שוק ההשקעות הישראלי שאותו חייבים לעצור במהרה, וזה כמובן דמי הניהול הגבוהים אשר לוקחים מכל אזרח על ניהול הכסף שלו. במצטבר, דמי הניהול יכולים להגיע לאלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים בשנה. בפרקטיקה זה אומר שעשרות אחוזי תשואה נמחקים קליל מהחסכונות של המשקיע הישראלי התמים. כסף אשר יכול לשמש לקניית דירה, קניית רכב חדש ובעיקר ביטחון כלכלי בעת משבר עולמי.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אתם אנשים צעירים או פנסיונרים עם חסכונות רבים, חשוב שתדעו שישנו סיכוי סביר מאוד שהירידות החדות בשווקים העולמיים פגעו לכם בכלל החסכונות, בין אם זאת בקרן ההשתלמות, קופת הגמל, הפנסיה וכ'ו. בסופו של דבר הכיס האישי הוא הנפגע הישיר מזה.

הדבר המעודד הוא, שכאשר יש ירידות במקום אחד, יש יציבות ואפילו עלייה בנתיבי השקעה אחרים. אם אתם לא חיים את התחום, סביר מאוד להניח שלא תהיו חשופים למגוון האופציות השונות העומדות בפניכם. זאת הסיבה שמאות אלפי ישראלים נעזרים במתכנן פיננסי מוסמך אשר מנהל את כספם בצורה מושכלת, וכמובן הם נהנים מתשואות גבוהות, והכי חשוב נחת שיש על מי לסמוך בזמנים קשים.

 

תוכלו לבדוק את בקלות תוך פחות מדקה אם גם אתם יכולים להגדיל את תשואת החסכונות שלכם משמעותית באמצעות כמה פעולות מהירות ופשוטות (למעלה מ-60,000 אנשים עשו זאת)

שרון הוא מקרה קלאסי של ישראלי שחווה הפסדים בקרנות ההשתלמות וקופת הגמל שלו עקב הירידות החדות בשוק ההון ושווקי העולם. לאחר שהבין שהוא אינו יכול לעשות זאת בעצמו, והדרך היחידה שלו להציל את התיק הפיננסי שלו בעשרות אחוזים, הוא פנה למתכנן פיננסי שינהל עבורו את תיק ההשקעות. 

לאחר מספר חודשים, שרון הצליח לאזן את התיק שלו באמצעות השקעות חלופיות, וכעבור זמן מה התיק חווה עליה משמעותית. 

הממשלה מודעת לכך שהעמלות אשר האזרחים משלמים יכולות להיות גבוהות במיוחד, חשוב גם מאוד לציין שבסופו של דבר הממשלה מעודדת את האזרחים לחסוף כמה שיותר כסף. עקב כך, היא הוציאה תקנה מיוחד אשר נקראת "תקנות הניוד". תקנה זאת מאפשרת לכל אדם אשר יש ברשותו חיסכון כספי בקרן ההשתלמות, קופת גמל או כל מכשיר פיננסי כזה או אחר, להעביר אותו לחברה אחרת ללא כל עמלות או מיסים. ובכך למעשה לעלות את תשואת הכסף משמעותית.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק כמה כסף אפשר לחסוך על דמי ניהול מיותרים וכמובן להגדיל משמעותית את תשואת החסכונות שבבעלותך"

[מעל 60,000 ישראלים הגדילו את התשואה משמעותית!]

(הבדיקה היא ללא עלות)