השוואה מהירה! "האם החסכונות שלך עשו תשואה חיביות מתחילת השנה והאם יש אלטרנטיבות לשיפור"

זה לא סוד שאנחנו נמצאים בתקדים כלכלי שהמדינה לא ראתה שנים. אך האם החסכונות שלך נפגעו מכך? מומלץ לבדוק עם מומחה פנסיוני את מצב חסכונותיך אחת לתקופה והאם ישנן אלטרנטיבות שונות על מנת לשפר את תשואת הכספים

זה לא סוד שהאינפלציה פגעה בצורה דרמטית בערך של הכסף. יחד עם זאת, הירידות החדות בשוק ההון פגעו משמעותית בכל כיס בישראל. כסף אשר יכול לשמש לקניית דירה, קניית רכב חדש ובעיקר ביטחון כלכלי בעת משבר עולמי. חשוב מאוד לדעת שישנם אלטרנטיבות השקעה שונות שלווא דווקא חוו הפסדים, במקרים מסוימים אפילו רשמו עליות מאוד מרשימות. אנשי מקצוע מקצועיים הם אלו אשר מצליחים לזהות את ההשקעות הנכונות "ולצפות" לאן השוק הולך.

בין אם אתם שכירים או עצמאים, בין אתם אנשים צעירים או פנסיונרים עם חסכונות רבים, חשוב שתדעו שישנו סיכוי סביר מאוד שהירידות החדות בשווקים העולמיים פגעו לכם בכלל החסכונות, בין אם זאת בקרן ההשתלמות, קופת הגמל, הפנסיה וכ'ו. בסופו של דבר הכיס האישי הוא הנפגע הישיר מזה.

הדבר המעודד הוא, שכאשר יש ירידות במקום אחד, יש יציבות ואפילו עלייה בנתיבי השקעה אחרים. אם אתם לא חיים את התחום, סביר מאוד להניח שלא תהיו חשופים למגוון האופציות השונות העומדות בפניכם. זאת הסיבה שמאות אלפי ישראלים נעזרים יועץ פנסיוני אשר מנהל את כספם בצורה מושכלת, וכמובן הם נהנים מתשואות גבוהות, והכי חשוב נחת שיש על מי לסמוך בזמנים קשים.

תוכלו לבדוק את בקלות תוך פחות מדקה אם גם אתם יכולים להגדיל את תשואת החסכונות שלכם משמעותית באמצעות כמה פעולות מהירות ופשוטות.

"לחץ/י על הכפתור כאן למטה על מנת לבדוק האם ניתן להגדיל את תשואת החסכונות שבבעלותך"

(הבדיקה היא ללא עלות)