3 קריטריונים לדירוג קרנות השתלמות

דירוג קרנות השתלמות

דירוג קרנות השתלמות

קרן השתלמות היא אפיק החיסכון היחיד שקיים היום שמאפשר לכם לחסוך כסף ללא תשלום של מס על הרווחים של הקרן ושאינה מיועדת לחיסכון לגיל פרישה. בעבר אכן היתה הקרן מיועדת למימון השתלמויות מקצועיות בלבד אך היום היא משמשת בעיקר לחיסכון לטווח ארוך ומיועדת לכל קהלי היעד. אבל איך תדעו איזו קרן מתאימה לכם? פשוט מאוד, תערכו השוואה בין הקרנות ותקבלו דירוג קרנות השתלמות. במאמר הקרוב אנחנו נציג לכם את הקריטריונים לבחינת הקרנות לעומק וכמובן ניתן לכם מספר טיפים מנצחים על מנת שתשיגו את התוצאות הכלכליות הטובות ביותר עבורכם. שתהיה לכם קריאה מהנה!

לפני שניגע בדירוג קרנות השתלמות - הנה מידע כללי

מידע זה הוא חשוב על מנת להבין את הדירוג קרנות השתלמות לעומק
דירוג קרנות השתלמות

איך תבדקו דירוג קרנות השתלמות?

מכיוון שיש לא מעט קרנות השתלמות חשוב שתבצעו את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם. כל אחת מקרנות ההשתלמות מנוהלות ברמת סיכון שונה – ישנן קרנות השתלמות המנוהלות ברמת סיכון גבוהה ויש קרנות השתלמות המנוהלות ברמת סיכון נמוכה. כמו כן לכל קרן יש התמחות שונה כגון- השקעה במניות, השקעה באג"ח ממשלתי ועוד. תבדקו לעומק את רמת הסיכון המתאימה לכם על מנת לבצע דירוג קרנות השתלמות לעומק ולבצע בחירה כלכלית מחושבת ונכונה.

דירוג קרנות השתלמות - איך בוחרים?

אז איך בוחרים את הקרן הנכונה ואת מסלול ההשקעה המתאים ביותר? איך בוררים מבין כל אפיקי החיסכון הקיימים? בודקים דירוג קרנות השתלמות. ההמלצה היא כמובן להיוועץ עם אנשי מקצוע אשר יוכלו לספק עבורכם את כל המידע הרלוונטי ולסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, אבל את ההשוואה בין קרנות ההשתלמות השונות תוכלו לבצע גם בעצמכם באופן מקוון על ידי כתיבה של המידע שאתם מחפשים בגוגל. נמליץ לכם לבחון את תשואות הקרנות:

  • לטווח הקצר
  • טווח בינוני
  • טווח ארוך
דירוג קרנות השתלמות

דירוג קרנות השתלמות - באילו אתרים בודקים

באתרים הפיננסיים השונים ניתן למצוא ריכוז של כל קרנות ההשתלמות הקיימות בארץ תחת סיווג של רמות סיכון ואפיק השקעה מרכזי כך שתוכלו לבצע השוואה כמה שיותר מדויקת. תוכלו לבדוק את התשואות ואת הרווחים של כל קופה במסלולי ההשקעה השונים ולקבל את ההחלטה באיזו קרן השתלמות אתם מעוניינים להשקיע. כמובן שעליכם לקחת בחשבון את מה שהזכרנו קודם במאמר, וזה כמובן רמת הסיכון שאתם מוכנים לקחת. לדוגמה, אם אתם ממש זקוקים לכסף בדחיפות, יהיה עליכם לקחת מסלולי השקעה שהם יותר סולידים. אם אתם פחות זקוקים לכסף, כמובן שתיקחו מסלולים שהם יותר תנודתיים וצמודים אך ורק למניות.

דירוג קרנות השתלמות - זכרו לבדוק!

זכרו לבדוק את הנתונים הבאים: 

  • אפיק ההתמחות של קרן ההשתלמות
  • רמת הסיכון של מסלול ההשקעה של קרן ההשתלמות
  • התשואות והרווחים אשר הקרנות השונות השיגו עבור החוסכים שלהם

לפי נתונים אלו תוכלו לבצע השוואה כמה שיותק מדויקת ולגלות מי הן קרנות ההשתלמות המומלצות ביותר שנמצאות גבוה למעלה ברשימת דירוג קרנות השתלמות.

דירוג קרנות השתלמות

דירוג קרנות השתלמות - התייעצו עם איש מקצוע

כמו שכבר הבנתם מהקריאה של המאמר, לפני שאתם בוחנים השקעה בקרן השתלמות יש לא מעט דברים אשר צריך לקחת בחשבון על מנת לעשות את ההחלטה הכלכלית הטובה והנכונה ביותר עבורכם. אנחנו נמליץ לכם ללמוד את הנושא לעומק וכמובן להבין מהן ההשלכות וההטבות של כל החלטה כלכלית שאתם מחליטים לקחת. במידה ואין לכם את הזמן או את היכולת ללמוד את הנושא, התייעצו עם איש מקצוע מהתחום הפנסיוני על מנת שישיג לכם את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.

על מנת להתייעץ עם איש מקצוע בחינם וללא עלות, לחצו כאן, ענו על מספר שאלות, ואנחנו נדאג שיועץ מהתחום הפיננסי יחזור אליכם בשיא המהירות.

שיהיה המון בהצלחה!

שתפו אותנו

אולי יעניין אותך לקרוא גם על הנושאים הבאים